Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanok! Melyik...

Harry Potter fanok! Melyik karaktert tartjátok a legundorítóbbnak ha jellemet, személyiséget, tetteket nézzük, és miért?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 15:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok a hatos. Tizes lehet hogy mondasz valamit de a hatodik könyv elején le van írva hogy mit miért csinált Piton.
2022. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
10-es, veled nincs rendben minden és egyedül te vagy erőszakos és kötekedő, mivel TE kezdtél el azonnal okoskodni arra, hogy valaki merte leírni, hogy nem tartja Pitont részéről szerethető figurának. Te állítottad be magadat burkoltan nagy szakértőnek a könyvek kapásból történő ajánlgatásával, miközben fogalmad sem volt, olvastam-e őket (amint látod, mindketten olvastuk egyébként). Mert képtelen vagy elfogadni, ha az imádott karakteredről valaki rosszat ír. Hát pedig van ilyen. Ja és nem állítom be fekete karakternek, te full fehérnek annál inkább. Leírtam, hogy nem imádom (de nem is utálom), mert számomra nem elfogadható, amit pedagógusként művelt. Ez van.
2022. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
12-es, te hangyából csináltál elefántot: mindössze annyit írtam, hogy ajánlott a könyv, és nem véletlen nevezte el Harry a gyerekét róla, és hogy szerepet játszott. Ennyi. 3 rövid mondatban. Nem álltam le hisztizni, nem álltam le erőszakoskodni, csak utaltam valamikre, a te leírásod alapján meg ez a 3 rövid mondat kb. úgy hangzik, mintha elkezdtem volna kővel dobálózni és átkokat szórni mindazokra, akik nem azt írták, amit én, holott nem. Egyáltalán nem imádott karakterem, sőt, sosem gondoltam rá egyébként kedvenc karakterként, de ez mellékes most, ahogy írtam, egy árnyalt karakter, és nem állítottam be full fehérnek sem, miután leírtam, hogy elvetette a sulykot néha, és kegyetlen is volt a tanórákon, igen. Valóban ajánlgattam a könyveket, mert azt hittem, hogy mindössze a tanórai kegyetlenkedéseiért vagy róla rossz véleménnyel (miután ezt emelted ki) és talán nem ismered a teljes képet róla, illetve úgy éreztem, hogy a másik válaszoló meg úgy ítéli el, hogy nem ismeri a teljes sztorit, de azzal, hogy mindössze ajánlottam a történetet könyvben, én nem szóltam le senkinek a véleményét, nem dobtam meg kővel, és nem firtattam tovább sem a dolgot. Erre lehetett volna normálisan úgy válaszolni, hogy olvastad a könyveket elégszer, és neked akkor is ez a véleményed alakult ki róla, kész, ennyi, OK, helyette leálltál nekem beszólni és engem sértegetni, nem egy ízben: tartsam már tiszteletben mások véleményét - holott egy szóval sem mondtam, hogy a véleményed helytelen vagy rossz lenne -, és ne okoskodjak meg kötekedjek - WTF, attól, mert bárki bárkinek a figyelmébe ajánl valamit egy mondattal, az sem nem okoskodás, végképp nem kötekedés. A Pitonról szóló hosszabb kommentemet (10.) pedig már ezután, az említett sértegető kommented (9.) után írtam, szóval ha most az utolsó hozzászólásodban erre gondolsz okoskodás és kötekedés alatt, az első kommentedben nem utalhattál ugyanezekkel a kifejezésekkel a 10. kommentre, mivel az később keletkezett, úgyhogy abszolút indokolatlannak tartom az ellenséges hangnemet, amit rögtön megütöttél velem szemben. Piton cselekedeteit meg azoknak soroltam fel, akik véglegetesen elítélik a karakterét, mint pl. a 6. válaszoló, itt talán félrement kissé a komment, mert nem csak neked válaszoltam benne, de mivel ez a te első, ellenséges kommented után született, igazából mindegy. Úgy gondolom, hogy a könyv puszta ajánlása semmilyen "burkolt szakértői" álcát nem ad a kommentemnek (sem az, hogy felsoroltam néhány pozitív tettét Pitonnak), ezt már csak te erőlteted, mert elképzeltél valamiféle "támadást" önmagad ellen egy eredetileg rövid komment alapján, ami nem volt jelen, sem gondolatban, sem megnyilvánulásban. Épp, hogy te vagy az, akinek ez az egy, könyvre utaló mondattal való utalás a velejéig megsértette a nagy HP-rajongói önérzetét, mert hát aki 10 éves kora óta olvasta a HP-t összesen úgy 20 alkalommal, annak már nehogy bárki bárhogyan is a figyelmébe ajánljon már bármit a mesével kapcsolatban, mert az rögtön akkor okoskodik és kötekszik. Én úgy érzem, hogy neked ez az egész inkább lett egy ego-kérdés, amit próbálsz rám visszafordítani, úgyhogy részemről én most már elengedem ezt az egész kérdést meg a vitát is, és ezt most befejeztem. Lehetett volna véleményeket ütköztetni, részletesen kibeszélni a témát normálisan és intelligensen, hogy ki mit miért gondol valamit valaminek, eszmecserélni, de ezzel a vitával a kérdés alatt most már kinek van ehhez kedve. (Ja, és igen, igazad van, plusz egy pont Lockhartra is, ő valóban rajta lehetne a listán.)
2022. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Umbridge. Nála még Voldemort is jobb a szememben, mert ő vállaltan gonosz, nem tetszeleg jóságosként, és nem oda hajol mindig, ahonnan hasznot lát; ráadásul egy szadista undormány.
2022. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
Pettigrew. Egy undorító gerinctelen patkány. Semmi keresnivalója a Roxfort egyik házában sem. Főleg nem a Griffendélben.
2022. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Umbridge

És Féregfark, hogy került a griffendélbe?

2022. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

16-osnak.

Ha belegondolsz nem nagyon lehetett máshova raknia a kalapnak.

Mardekárhoz nem volt elég ravasz.

Hugrabughoz nem volt hűséges.

Hollóháthoz még te is beláthatod, hogy buta volt.

Annyi bátorsága volt, hogy a saját önző érdekéért elárulja a vele barátkozókat.

Ha lett volna még egy ház talán oda befért volna, de ebből a négyből válogatva csak ide illett.

2022. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!