Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményetek erről az írásról?

Véleményetek erről az írásról?

Figyelt kérdés

Az interneten találtam de nem tudom milyen műfaj lehet.


A kórház


Falai közt az életnek két szakasza zajlik le.Kezdődik, és végződik.Mind a kettő nagy esemény, de az emberek körei közt az egyik örömteli, míg a másik lehangoló.Tulajdonképpen egyik sem a nyerő kombináció.Ha az ember megszületik az azt jelenti hogy meg is fog halni.Mondhatni az embereket a sors halálra ítéli születésükkel.Jó esetben mind a kettő ezen épület teteje alatt megy végbe.Itt indul és itt fejeződik be pályafutásunk.Halálunk után egy ideig emlékezni fognak ránk de generációkon keresztül létezésünk is feledésbe merül.Nevünk megmaradását sem tudjuk halhatatlanná tenni, cask a hosszabbítását érhetjük el pályafutásunk során elért eredményekkel.De lassan elmúlik a “halhatatlanságunk” és évszázadokkal később gondozatlan, növényekkel benőtt nyugvóhelyünk felett egy arra járó töri a fejét hogy vajon kik lehettünk egykor…


2010. júl. 24. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, elég elvont írás, de attól még igaz! Nem hiszem, hogy az, aki nem alkot maradandót, arra emlékezni fognak...


Nekem ez a véleményem.

2010. júl. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyáltalán nem tűnik elvontnak, inkább sablonosnak mondanám. Nem leszólni szeretném, eszem ágában sincs, csak mint író, mondom.


Műfaját tekintve valami filozofikus... nem tudom pontosan :)

2010. júl. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Miért kéne és hogyan is lehetne maradandót alkotni itt, az illúziók világában?:)


Az írás zagyva, de valós.

2010. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg eléggé prózain fogalmaz, de hogy máshogy is tenné. Viszont mélyen igaz, ami egyben félelmetes is, mégpedig az, hogy mindannyian haldoklunk.
2010. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ezt író írta vagy ilyen házikészítésű lehet?:D ha író tuttok vmit róla?
2010. júl. 25. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem ezt te írtad

csak tipp

de elég valószínű, mert ha nem így volna valaki biztos ismerné

de tádám

senkinek sem ismerős még a stílusa se

és elég zagyvaság tényleg, hogy egy író írta volna, vagy valaki fontos személy

miért pont korház?

számtalan ember hal meg korházon kívül

2010. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem én írtam:)Ha írnék vmit biztos nem a gyakorikerdesek.hu-n hirdetném:D
2010. júl. 30. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég vontatott, nem tetszik. Az írónak szüksége van még egy nagy adag gyakorlásra.
2010. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Sok a mellébeszélés. A téma nem rossz,csak a megvalósítás lett elrontva.

amúgy engem esszére emlékeztet

2011. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!