Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » COD4, multiban lenullázódott...

COD4, multiban lenullázódott a szintem, hogy lehetek újra 22-es szintű anélkül hogy újra végigjátszanám?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
ellopsz egy 22-es szintü accot
2010. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ohh.. Hogyhogy lenullázódott??? Nekem ilyen nem volt még de a biztonság kedvéért mindig csinálj egy biztonsági mentést!!! (valahogy így: Meggy be a C:/Program files/Activision/Call of Duty 4 - Modern Warfare/Players/Profiles és itt megtalálod a profilod nevét. Ezt pedig egyszerüen <másolás> <beillesztés> és mondjuk ezt másóld be az asztalra. Ha valami gond lép fel vagy le kell törölni a gamet. Lépj be a játékba, és mikór felajálja h csinálj egy új profil add bem UGYAN AZ a nevet!!! ez után újra látogass el oda ahova mondtam és másóld bele az"új" profilodba. Ha ugyan azt a nevet adtad meg a gép megkérdezi h:ilyen nevü file már létezik kicseréli?te erre :igen mindet. Ha bemész a játékba vár a régi accod =)
2010. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elöbbi válaszoló vagyok. Sajnos 22 szintü profilt nem találtam. Csak 55 ös szintü 100% ost. xD Ez itt letöltheted: ***** Jó szórakozást XD

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ

azért veszett el, mert rendszervisszaállítást kellett csinálnom, de úgy döntöttem, hogy újra kezdem.

egyébként azt nem értem hogy hova menti el a profilomat, mert nekem nincs olyan mappa, hogy players, de valahova elmenti :)

2010. jún. 29. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincsen??? Ohh... Már tudom mi lehet a gond. Hogy mikór még nem csinálod meg a profilodat nem lessz olyan mappa. Ezért mondom h elösszőr csinálj egy ugyan olyan nevü profilt... Én most így oda adnám az én profilom mentéseit is csak nem tudom hova küldeni... (Amm 55 ös szintü vagyok 125490 xp vel és kb 70000 pontal. Az összes fegyó megvan persze , és majdnem megvan az arany mini-uzi, de most az arany AK-47 esre hajtok. Ha van Steam-od vagy xfire-öd akkór felvszlek. :D
2010. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amm lehet h már hallottad de majd úgyis megtudod. Hogy tudod hogy, vannak ilyen kaszt ok. ( Sniperek, SMG... És ha egy adott kaszt ból minden fegónál megcsinálod a 150 headshot-ot akkór az egyik fegyót a kaszt ból megkapod aranyból... Ezek nem csak h kurwa jól néznek ki de azt is mutatják h kurwa jó gammer vagy XD
2010. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de inkább elkezdtem elkezdtem újra
2010. júl. 1. 11:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!