Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a Destiny The Taken...

Megvettem a Destiny The Taken King játékot xbox one-ra. Az eredeti játék az nincs meg. (? )

Figyelt kérdés
Elvileg végig is vittem. De mikor rá akarok menni a The Taken King ikonra a "naprendszerben" ahol lehet választani a bolygók közül. Kér egy kódot amit megtaláltam a CD tokban való papíron. Be is ütöttem. De lefordítva azt írja ki hogy a kód már használatban van. Mi a teendő ebben az esetben? Hogy tudnám elindítani?
2017. aug. 15. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

gondolom akkor nem fóliásan vetted meg

a tokban lévő lemezen a Destiny alapjáték van csak, a Taken King (és egyéb plusz tartalmak) úgy érhetőek el ha aktiválod a játék mellé adott kódot

ha azt írja már használatban van, feltételezem nem fóliásan vetted hanem használtan és az előző tulajdonos már felhasználta a kódot

szóval marad az hogy digitálisan megveszed a plusz tartalmakat vagy veszel egy fóliás Destiny The Taken Kinget és az abban levő kódot felhasználod

2017. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2017. aug. 15. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lesz amit az első válaszoló mondott. Sajnos sok gyártó csinálja ezt, hogy ne tudd eladni másnak használtan a játékot. Csak az alapjátékot teszik bele lemezesen a tokba és a kiegészítőket vagy a speciális dolgokat kód formájában adják oda. Érdemes alaposan utánanézni ha lehet, mert gyakorlatilag a Taken King lemez használtan annyit kellene hogy érjen mint egy sima régi Destiny lemez.
2017. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!