Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 4 eredeti játéklemez...

A Sims 4 eredeti játéklemez működne letöltött kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert az origin monitorozza a fájlokat.

Csak törthöz rakhatsz tört kiegészítőt.

2017. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem,koszonom:) mivel le szeretném tölteni,így a frissítéseket(tipegok,medencek) is külön kellene letölteni igaz? De idővel fel kerülne a friss ?!
2017. júl. 27. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
tört játékhoz tört kiegészítőt rakhatsz, eredeti játékhoz meg csak eredetit, ilyen egyszerű. Nem kell ezt túlmagyarázni. Vagy minden tört vagy minden eredeti.
2017. júl. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2017. júl. 30. 17:07
 5/7 anonim válasza:
Van egy oldal, hogy Games4TheWorld. Annak van egy külön Downloads oldala, onnan le tudod szedni a Sims 4-et, frissítésekkel együtt. Egy a bökkenő: minden kiegészítőt le kell töltened és megfelelő sorrendben feltelepítened, hogy működjön. Utólag ha van olyan kiegészítő, amit nem akarsz, azt lehet törölni, ha tudsz angolul, akkor erről van egy tutorial is az oldalon, mert nem olyan egyszerű. De működik, én is kipróbáltam. Nekem is az eredeti játék meg az egyik kiegészítő eredeti, de nem volt sok pénzünk és tesztelni akartam a többit is, úgyhogy felraktam azt a verziót, és 3-4 stuff pack-et töröltem belőle a leírás alapján.
2017. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És persze az alapjátékot is onnan kell letöltened, bocsánat, nem voltam egyértelmű...
2017. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2018. jún. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!