Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-s kérdések, ezeket...

CS:GO-s kérdések, ezeket hogyan kell? (Többi lent)

Figyelt kérdés
(Eredeti CS:GO) Hogyan kell skint venni a fegyvereimre? Nemem az a rainbow nagyon tetszik, de nem egyedi skinre gondolok, persze az is érdekel. Még az, hogy hány nyert versengő után kapok silver 1-et? Most 6 nyert versengőm van.

#CS:GO #Steam #Counter-Strike: Global Offensive #eredeti cs go #Eredeti CS:GO
2017. júl. 26. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

10 nyert versengő után állapítja meg a rendszer a rangodat. Nem automatikusan az első lehetséges rangot kapod és úgy kell egyesével végigmenni rajtuk. Én például egyből Nova voltam a 10. nyert után és kimaradt a Silver sor. Legrosszabb esetben lehetsz Nova1, ha a teljesítményed nem ért el más szintet.


Skineket a Steam piacról vehetsz:

[link]


Bár én nem tudok arról hogy lenne "rainbow" nevű skin, találat sincs rá (csak fan-art). A sokszínű mintás skinek pedig irtó drágák, általában több tíz euró.

2017. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!