Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tört vs Eredeti játék? Mi a...

Benigamer kérdése:

Tört vs Eredeti játék? Mi a véleményetek erről? Illetve sokszor torrenteztek le egy játékot/vagy megviszetek?

Figyelt kérdés
Eredeti,Tört,játék,Kiadó,Pc,warezolás

2017. júl. 29. 23:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Kizárólag eredeti. Persze ha nem keresnék ilyen jól, meg tudnám magyarázni, miért lopok szoftvert.
2017. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Aki megteheti az vegyen eredetit. (Akinek van pénze egyéb nem létfontosságú dolgokra az már megteheti)
2017. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Eredeti. Talán 10 éve szöszöltem utoljára torrenttel, azóta eszembe sem jutott.
2017. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Ha van pénzed, eredeti. Az én mentalitásom az, hogy ha nem steames a játék (Ahol bárminek visszakérheted az árát), akkor letöltöm, ha tetszik megveszem, ha nem akkor meg rá se nézek többet.
2017. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
is-is steam olyan játékokat veszek meg ami multis és nincs feltörve pl:gta 5 online, pubg, csgo,killing floor2... Egy jó pár játékot pedig torrentezek pl a san andreas, minecraft, far cry, skyrim stb...
2017. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Sokszor torrentezek le játékot. Ha egy jó játékot akarsz megvenni az kerül jó pár ezer forintba. Ráadásul arról nem is beszélve milyen atom erőmű gépek kellenek már a játékokhoz mostani címek:Dooo)2016),Pugb,csgo,Forza Horizon 3,Call of duty:Iw,Call of duty:Bo3,Titanfall 2. Persze jó ha meg veszel egy eredetit mint sem letöltesz egy tört verziót. Mert ha megveszed valamilyen boltban akkor boltot is és a játék fejlesztőket is támogatod. Jó dolog ez a torrentezés de sajnos ellene nincs mit tenni. Ott volt a denuvo program ami automatikusan blokkolta a játékot hogy torrentező nem tudjon vele játszani. Vagy vannak azok a hétvégék amikor lehetett játszani kis ideig:Killing Floor 2,Rocket League, stb.. Hackerek mindig voltak és lesznek is. Legutóbb a TPB-t állították le. Pár héttel a leállítás utána újra indult és ugyan úgy lehetett torrentezni. Ti milyen tippet mondanátok hogy megállítsák a hackereket?
2017. júl. 30. 09:59
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehet megállítani... A legtöbb Denuvot is feltörték már.


Tpb meg szinte törölhetetlen nagyon sok országba van szervergépük ha egyet tiltanak is csinálnak másikat máshol, írd be hogy tpb proxy list és megtalálod őket. Magyarországon az Ncore a legjobb weboldal.

2017. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Kizárólag tört. Bár lenne pénzem eredetire is, ha valamit ingyen is be tudok szerezni, akkor biztos hogy nem adok ki egy fillért sem rá. Multiplayer játékokkal nem játszom, de ha mégis megtetszene egy, arra esetleg el tudom képzelni, hogy költsek, ahelyett, hogy a frissítésekkel, meg tört szerverekkel szívjak.
2017. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

#8

Ez a "nincs pénzem játékra" érv mindig olyan semmis, mintha sokkal inkább magatokat győzködnétek, mint másokat. Ha nincs pénzed játékra, honnan van PC-re, ami nem fossa össze magát a játékok alatt? Ha a géped régi, ami nem bírja az új játékokat, a rá való régebbi játékokat 1-3 városi buszjegy áráért hozzád vágják, ha meg jól mennek rajta az új játékok, elvertél a gépedre teljes egy-másfél havi átlagbért, plusz amennyibe a szinten tartás kerül. 1,5-2 évente új videokártya, 3-4 évente proci és memória bővítés vagy teljes csere. Arra honnan van 150-200 ezer forint, ha játékra egy fillér sem?

2017. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak multis játékokkal játszok, így eredeti(mikor akciós) vagy f2p. Meg se veszek olyan játékot, amibe nem tudok tenni 1000 órát haverokkal. Persze általános iskolába én is torrenteztem.
2017. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!