Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tört vs Eredeti játék? Mi a...

Benigamer kérdése:

Tört vs Eredeti játék? Mi a véleményetek erről? Illetve sokszor torrenteztek le egy játékot/vagy megviszetek?

Figyelt kérdés
Eredeti,Tört,játék,Kiadó,Pc,warezolás

2017. júl. 29. 23:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#9


Tanulj meg olvasni :) Bőven lenne pénzem játékokra.

2017. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%

Neked reagáltam? Nem. Te egy 83%-os válaszoló vagy, aki azt írja, lenne pénze bőven, vagyis valami más hülyeséggel győzködöd magad, hogy neked ingyen jár, akinek meg én reagáltam, az egy 75% válaszoló, aki szó szerint azt írja:


"Bár lenne pénzem eredetire is"


Te még nem is írtál ehhez a kérdéshez, vagy hazudozol jobbra-balra 2 accounttal.

2017. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

#12


jól van na bocsesz... leállok...

2017. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem győzködöm magam, tudom, hogy nem járna ingyen, de mivel megtehetem, meg is teszem és a maradék pénzt inkább másra költöm.
2017. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Eredeti de 10X átgondolom mit veszek meg.

És most olyat mondok ami szokatlan lesz. Én azok közé tartozom akik ennek ellenére csak és kizárólag Single-ben játszanak.


A multi egyszerűen számomra érdektelen.

SW Battlefront 2 is csak a single miatt lesz beszerezve.


Warez meg mindig volt van és lesz is. Én ezzel nem foglalkozom.

2017. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Többnyire az új játékokat megveszem, a régieket (minimum öt évvel ezelőtti) letöltöm, okok:


1: a régi játékokhoz könnyebb torrentet találni, kisebb az esélye, hogy hosszú órákig töltöm, aztán nem működik


2: az új játékoknál vannak játékosok a szervereken, a régieknél csak ritkán


3: így fejezem ki a kiadónak/fejlesztőnek, hogy értékelem a munkájukat. Régi játékoknál a pénz nem feltétlen oda kerül, ahova kéne.

2017. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Régi játékoknál is ugyanoda kerül a pénz, mint az újaknál. A kiadóhoz. Akkor is, ha a játék 1 hónapos, akkor is, ha 10 éves. A fejlesztőket a fejlesztési folyamat során előre fizetik ki.

2017. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha olcsó nagyobb akció van a játékra inkább megveszem.

Vannak drágább játékok, azokat mostanság előbb a torrentezem. Játé kipróbálásra használom a torrentet, ha egyik torrent se működik és nagyon kell csak, akkor veszem meg.


50 eurót nem szívesen adok ki értük nekem nem éri meg.

2017. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Csakis kizárólag az eredeti játékok steamen mert nem fogok idióta lenni mint régen voltam és baszakodtam a torrentes fájlokkal na meg a crackelés a vírus trójai, vagy a program elindításakor aktiválódó vírusok ezek csak a hülyéknek kell inkább akkor NE JÁTSZATOK!!!!
2019. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Sokkal jobb érzés játszani egy olyan játékkal amit meg veszel és akar álmodozók róla hogy jaj de jo lenne megvenni és játszani vele na és ha megveszem sokkal jobban meg fogom becsülni az adott játékot és biztonságosabb 10000000000000000000x szor és amikor ki játszik egy játékot akkor ahhhw de minőségi de jól tettem hogy megvettem.
2019. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!