Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-ban van egy 4...

Minecraft-ban van egy 4 képességgel megencsantolt kardom és már majdnem elkopott, de amikor az üllőn meg akarom javítani azt írja ki hogy túl drága,69-es szintű vagyok, mekkora szint kell, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég régen MC-ztem már, de akkoriban a túl drága azt jelentette, hogy az üllő slot-jába nem lehetett elég itemet rakni a javításhoz (max 1 stack gyémántot lehetett berakni, viszont a javításhoz ennél több kellett volna). Tehát nem a szintet kevesellte, az elég lett volna.

Most hogy működik a javítás, nem tudom.

2017. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 enchant felett a bele rakandó tárgynak (tehát amit beáldozol) n-1 vagy több enchanttal kell rendelkeznie.


Értsd: ha egy tárgyon 10 enchant van, akkor minimum 9 vagy több enchanttal rendelkező tárggyal tudod csak javítani.


Mivel a te kardodon 4 enchant van, ezért minimum 3 enchantos kardot kell beleáldoznod (vagy 4 vagy 5 vagy 6 stb enchanttal rendelkezőt kell összetörni a javításhoz).

2017. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam 3 enchantossal és azzal sem megy, egyébként már akkor kiírja, hogy túl drága amikor még csak az elsőt rakom be, azt amit meg akarok tartani.
2017. júl. 7. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
javítható a tárgy? mert van olyan enchant (curse of vanishing) ami gátolja a javítást.
2017. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az általában creativ módot jelent.
2017. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már javítottam ugyanezt a kardot korábban, amikor kb 10% sérülése volt. Most kb 40% a sérülés tehát több mint a fele megvan, nem értem miért nem lehet javítani. Ahogy beteszem rögtön kiírja túl drága, a másik helyre még nem is tettem semmit, és amikor beteszek a másikba egy másik kardot akkor is ugyanaz a helyzet, mindegy hány encsantos a másik, már 4-essel is próbáltam.
2017. júl. 8. 10:44
 7/7 anonim válasza:
Akkor szokta kiírni azt, hogy "túl drága", amikor már sokszor javítottad. Minél többször javítasz egy tárgyat, annál több XP-be (szintbe) kerül, és egy idő után már azt fogja kiírni, hogy "túl drága". Ilyenkor már egyáltalán nem tudod javítani a tárgyat, szóval új kardot kell csinálnod. Az új kardodra majd rakj "mending" (javító) enchantot, és akkor ha szerzel xp-t, automatikusan javítani fogja "túl drága" problémák nélkül.
2017. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!