Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mondanátok jó minőségű,...

Mondanátok jó minőségű, lehetőleg nem olyan vészesen drága, de azért sok színt takaró színes ceruza, illetve vízfestékek márkákat?

Figyelt kérdés

Kezdenek elfogyni a ceruzáim, illetve a színeim sem annyira választékosak, mint, amennyire "szükségem lenne" és fel szeretném tölteni a készleteimet, de ezúttal kicsit jobb minőségű darabokkal. Illetve szeretnék venni vízfestéket, amiben sokféle "erősebb fedésű" szín van. (tehát amihez kevés víz is elég, de intenzív színt produkál)


Nem olyan vészes árún pedig azt értem,ami olyan 5000 forint alatt van... Tudom, hogy ez a kettő úgymond összeegyeztethetetlen (a minőség és az olcsóság), de ha nektek van olyan kedvelt márkátok, amit szívesen ajánlanátok, mind vízfestékekben, mind színes ceruzában (és grafitban), azt nagyon megköszönném! :)



2016. okt. 16. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A színes ceruzákkal nem vagyok valami nagy barátságban, de a vízalapú festékek közül ő a kedvencem:


[link]


Nagyon tetszenek a színei, főleg az okkersárga és a testszín; a barnáját pedig nehéz megállni, hogy ne kóstoljam meg. (Tuti nem lenne csoki íze, bár állítólag nem mérgező...) Vannak drágább és intenzívebb színű festékeim is, amik egyenesen sértik az ember szemét, ha túl kevés a víz, de ez szerintem sokkal barátságosabb. :)

2016. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koh-i-Noor, Faber Castell, Windsor&Newton
2016. okt. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vízfestékből a winsor&newton márkát tudom ajánlani. Nekem egy ilyen van belőle:

[link]

Talán egy kisebb settet megkapsz 5 ezer forint környékén, később pedig darabonként bővítheted. A festékkel egyébként is az a jó, hogy az alapszínekkel jól lehet játszani:)

2016. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uuu... nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nagyon sokat segítettek
2016. okt. 25. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!