Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elakadtam a Call of Cthulhu:...

Elakadtam a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth nevű játékban. Hogy kellene tovább jutni?

Figyelt kérdés
A Marsch gyárban van egy fekete trutymó, ami folyik utánam, valami szörnyistenség, de hiába zárom be magam után az ajtót és tolom rá a reteszt, mindig utolér. Sőt, lehet egyáltalán ebben a játékban futni? Vagy csak a normál és a lopakodó mód van benne?
2016. nov. 17. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

1. A Shoggoth nem isten, csak egy mesterségesen teremtett szolgafaj. Lásd: "Az őrület hegyei" című H.P. Lovecraft-novellát.

2. Ki kell nyitni a gázcsapokat, és rárobbantani a gyárat a dögre.

https://www.youtube.com/watch?v=BNfbHEYgCkg

3. Tényleg nem lehet futni a játékban, ez elég idegesítő.

2016. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs egér a laptopomhoz és csak a touchpad-ra hivatkozhatok, viszont azzal nem lehet olyan gyorsan és dinamikusan mozgatni a karaktert. Pl egyszerre forogni és menni nem tudok a játékban, ami nem kissé idegesítő. Már akkor megszívtam vele, amikor a hotelben rám törtek a Dagon hívők. De itt még a feléig se jutok el. Végig "futok" a folyosón és már rajtam is van a Soggoth. Egeret kell beszereznem hozzá.
2016. nov. 17. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!