Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri WoW-ban a cataclysm-en...

Tauri WoW-ban a cataclysm-en vagyok 58 as, és a "You Are Rakh' Likh', Demon" questnél vagyok, és elakadtam. Többi lent?

Figyelt kérdés
A lényeg, h beszéltem egy hegy aljában egy szellemmel, aki egy, az előző küldiben újraélesztett haverommal felrakott a hegy tetejére, ahol el kell pusztítanom Razelikh testét, majd lelkét, amihez külön késem is van. A baj csak az, hogy nem tudok támadni, se ő nem csinál semmit, se a haverom, én se tudok, azt írja, hogy Invalid target.. Már log outoltam, de az se csinált semmit, és nem értem hogy mi van. Easter Kingdoms, blasteed Lands, Rise of the Defiler.

#World of Warcraft #Tauri #Quest #Cataclysm #WoW #easter kingdoms #razelikh
2016. aug. 10. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de valamiért nekem nem kezd el beszélni Loramus, nem a tudom videós hogy bírta rá hogy elkezdje.
2016. aug. 10. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy bugos
2016. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem szinte teljesen biztos, hogy valami bug. Tauri-n ez nem is meglepő dolog.
2016. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
Az a quest bugos, ne foglalkozz vele.
2016. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!