Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elakadtam Gta san andreasba a...

Elakadtam Gta san andreasba a Madd Doggos küldetésnél mert valószínüleg bug keletkezett és átlehet vinni a küldit anélkül hogy újraindítanám?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet megcsinálni a Madd Dogos küldetést?? Kezdejem újra csalások nélkül?? Így is több mint 1 év kellett hogy eljussak ide szóval én nem szeretném újrakezdeni.

Mutassatok videókat segítsetek hogyan fejezhetem a Madd Dogg-os küldetést. Előre is köszönöm :'D



2016. júl. 29. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha csaltál akk bugos lett a gtat. újat kell kezdeni. de én xboxon kb 2nap alatt végig vittem. (nem folyamatosan játszottam) mivel te eljutottál már idáig, biztos könyebb lesz játszanod és eljutsz oda
2016. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nemohalacska ***** válasza:
Pedig újra kell. Egy a lényeg a járókelők zavargását előidéző kódokat hanyagold.
2016. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom. Valoszinuleg akkor jarokeloknel tortent zavargas mert a kethotdog arusoknal miutan megjelentem elkezdtek pufolni mikozben nem artottam semmit nekik. Akkor semmi csalas?? Ha valami csalast lehet a jarokelok zavarsaga kivetelevel lehet mast is beirni mint pls pdnejoh vagy az ohdude vagy a fegyer csomagokat es az jetpaket is hasznalhatom akkor? Es ha kesobrol elkezdenem a repuloiskolanal akkor az is jo? Ha nem akkor is nem baj ha ti mondjatok akkor ujrakezdem
2016. júl. 29. 23:11
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: Felejtsd el a beépített csalásokat, és keress egy trainert! Azokból száz is be lehet kapcsolva , nem befolyásolják a mentéseket.
2016. júl. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oke de mi az a beepitett csalas?
2016. júl. 30. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:

#5: A játékban alapból benne levő csalások, amiket játék közben begépelve lehet aktiválni. Pl: FULLCLIP - Végtelen lőszer, SPEEDITUP- gyorsabb játék.

A trainerek külső programok, nem piszkálnak bele a játékmentésekbe.

2016. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nemohalacska ***** válasza:

Ha a repülő iskolás mentésnél nem volt még beírva a zavargás akkor az a mentés is jó.

Igen minden más kód használható. Elsősorban azok a kódok okoznak hibát melyek tartós változást idéznek elő. Ilyen zavargások illetve az egyik küldinél a soha sincs körözés kódja is. Míg a soha nincs körözés inaktiválódik kilépéskor addig a zavargás meg bentmarad örökre s nem lehet kikapcsolni.


Ok persze trainer annyiban jobb hogy egyszerübben gyorsabban érhetők el az egyes kódok továbbá nemutolsó szempont hogy kilehet kapcsolni ha akarod. Viszont akár trainerrel van bekapcsolva a zavargás akár kóddal ugyanúgy nemfog sikerülni a Madd dog küldetés. Ugyanis nem azért nem engedi megcsinálni a küldetést mert a játék ezzel bünteti a csalókat (amúgy mindenki ezt hiszi) hanem azért mert maga a kód olyan dolgot/mechanizmust idéz elő ami ellehetetleníti a küldetést. Ami esetünkben az hogy mindenki egymásnak esik.

2016. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nemohalacska ***** válasza:

Lényeg a lényeg ezeket ne használd de a többi mehet.


IOJUFZN

AJLOJYQY

BAGOWPG

BGLUAWML

2016. júl. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ennyi ? Koszonom! A repuloiskola meg le van mentve es akkot onann elkezdem mert ott semmilyen kodot nem irtam be. Tehat akkor csak ezt a parat nem fogom soha hasznalni!!
2016. júl. 31. 11:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Több mint 1 év? Azt hogy? 5-6 nap alatt simán kivettem a GTA SA-t anno PC-n meg nemrég iPad-en is. Valaki még kevesebb idő alatt is.
2016. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!