Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem meg az...

Melyik játékot vegyem meg az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Megegyeztem magammal, hogy havonta csak 1x (különleges esetekben, pl karácsonykor többet) veszek játékot, hogy maradjon pénz másra is. Az alábbiak közül mindegyik érdekelne, szóval érdekelne a véleményetek.

- Europa Universalis 4 (a Crusader Kings 2-vel nagyon jól elvoltam, és mindig szerettem a grand strategy-ket, ezért szívesen beszerezém ezt is)

- South Park: The Stick of Truth (egy barátnál játszottam PS3-on a játékkal, de most szeretném a Steamemre is beszerezni a programot, csakhogy meglegyen, plusz a sorozatot is szeretem)

- This War of Mine (régóta tervezem a megvételét a játéknak, de eddig nem vettem rá magam, most viszont szívesen játszanék vele)

- Mass Effect Trilógia (szintén egy barátnál próbáltam ki a játékot, de vagy 3x nekifutottam, de sosem jutottam túl messzire, mert egyszerűen meguntam, viszont most nagyon megjött a kedvem a játékhoz, és szívesen beszerezném Originre)

Ennyi lenne, viszont ajánlhattok mást is, hátha inkább azt fogom beszerezni. Előre is köszi a válaszokat!



2016. okt. 5. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mass effect gondolkozás nélkül.
2016. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mass Effect.
2016. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdésnek a Mass Effectet.
2016. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg is vettem :D
2016. okt. 5. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó választás! :) Utána jöhet az EU4, majd a többi kettő. De egy This War of Mine, vagy egy South Park a közelébe sem ér egy Mass Effect trilógiának.
2016. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!