Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik játékot...

Szerintetek melyik játékot vegyem meg pc-re, az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

watch dogs,assassin's creed liberation hd vagy Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist.

Ezt a 3 játékot néztem ki mind a hármat ~3 ezerért tudnám megvenni, de csak egyre van pénzem.

Szerettem a nyílt világú játékokat, itt kiesik a blacklist. Viszont a lopakodós platformos játékokat is nagyon ezért gondoltam rá.Elvileg az ac-re gondoltam ugyanis kijátszottam a 2 3 és 4-ik részt is.A liberationt vettem volna meg de nagyon rosszakat hallottam róla.Ami még fontos az a történet és erről szólt ellenne a legtöbb ellen vélemény.

Ti melyiket ajánljátok?Melyikkel járnék a legjobban?



2014. nov. 17. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
a watch dogs hype-olt sz*r, azt semmiképp. vagy ac vagy splinter cell, döntsd el magad, én ac-t jobban szeretem
2014. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A WD egy kalap sz**.

A Liberation női főhőse és a környezet nagyon szimpatikus, de nincs benne annyi játékidő és tartalom, mint a többi részben.

A Blacklist a tavalyi év nagy meglepetése volt a számomra. Az előző részeit nem szerettem (nem az én világom a lopakodás), de ebben bármilyen stílusban végig lehet nyomni a pályákat, és mindegyik eredményes. Remek játék.

2014. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!