Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik játékot vegyem meg 1...

Melyik játékot vegyem meg 1 éves kislányomnak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Valójában olyan dolgot szeretnénk neki amit sokáig ki tud használni. Nekem a második jobban tetszik viszont arra az van írva hogy csak 15 hónapos kortól javasolt. Akkor 12-13 hónaposan még nem is használhatja?


2009. márc. 17. 23:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

nekem az 1. praktikusabbnak tünik

a 2. t még most tényleg nem tudná használni

2009. márc. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

1. nagyon komoly cucc:))

aztán canga is lehet, ha jól olvastam.

nagyon köszi a linket, asszem ezt kapja az én fiam is szülinapra:))

2009. márc. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Én a másodikat venném meg.Azzal eltudtuk menni sétálni is.Tök szupi.
2009. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jótanácsokat. És örülök, hogy nektek is tudtam ötletet adni. Szerintem ez értelmes és árban is elfogadható ha azt nézzük hogy többfunkciós játékról van szó.
2009. márc. 18. 09:26
 5/29 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak bemásoltam azt a linket, ahol több fényképet találsz a hintalovas cangáról. Igazából eredetileg is azt akartam csak már fáradt voltam. Remélem vissza nézel még ide. Üdv.


[link]

2009. márc. 18. 09:30
 6/29 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon jó! A hintaló a nyerő! Mi is ezt kérjük a nagyszülőktől! :-))) Köszi
2009. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

2. vagyok. köszi szépen:))

teljesen rákattantam:) már alig várom, h április legyen, és megrendeljük, a manó májusban lesz 1 éves:))

2009. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Na nagyon örülök, hogy nektek is ennyire tetszik akkor nem volt hiába való a kérdésem. A hintaló nagyon jó, de szerintetek nem lenne jobb a másik? A másik valahogy nekem masszívabbnak tűnik, és az három éves korig használható, míg a hintaló csak két éves korig. És a tricigli is biztosnsági üléses, és a pedálját is ki lehet iktatni. Tehát még mindíg vacilálunk hogy melyik legyen. Érveket és ellenérveket is írnátok? Köszi.
2009. márc. 18. 10:38
 9/29 anonim ***** válasza:
Szia! A verdás szerintem fiús és 3 éves korában már kicsi. Akkor már tuti nagyobb bringa kell nekik! Viszont syerintem 1,5 éves kor előtt nagy nekik! És a hintalónak több funkciója van. Bár nem értem, hogy hol a csúszda??? 4. voltam :-)
2009. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

2. vagyok. és ehhez mit szólsz?

igaz, h nincs annyi funkció, de kafa:)

[link]

2009. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!