Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik játékot vegyem meg 1...

Melyik játékot vegyem meg 1 éves kislányomnak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Valójában olyan dolgot szeretnénk neki amit sokáig ki tud használni. Nekem a második jobban tetszik viszont arra az van írva hogy csak 15 hónapos kortól javasolt. Akkor 12-13 hónaposan még nem is használhatja?


2009. márc. 17. 23:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
A Micimaciósat is néztük, de igazából tanácstalanok vagyunk. Nekem elsődleges szempont a biztonság. Tehát hogy melyik az amelyik masszívabb, ezért gondolutk a triciglit, de most meggyőztetek, hogy az mégsem olyan tuti. Tehát marad a hintalovas, amiről számomra sem derült ki hogy hol a csúszda funkció de igazságszerint nem is érdekel, vagy a micimackós? Tehát írjatok hogy melyiket tartjátok masszívabbnak, és ti melyiket vennétek meg, mert elég kevés a pénzünk és nem tudunk fél évente újabb drága játékba beruházni. Se nagyszülő senki, tehát nem mindegy mire dobok ki ennyi lóvét. És köszi mindegyikőtöknek!!! Nagyon aranyosak vagytok, hogy ennyi időt pazaroltok a hülyeségeimre.....
2009. márc. 18. 13:12
 12/29 anonim ***** válasza:
2. vagyok. akkor talán a micimackó jobb lenne, 3éves korig használható, és az azért jobb biznisz. annak a kerekei is hasonlítanak 1 terepjáróhoz:) biztonságosabbnak tűnik. vas váz, ilyeneket írt. persze így neten, képen... a fene tudja, de akkor inkább az. lehet, h magamat is meggyőztem:))
2009. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Engem meggyőztél! Azt fogjuk megvenni. Minden jót nektek.
2009. márc. 18. 14:28
 14/29 anonim ***** válasza:

sziv. :)

ha megjön a párom megmutatom neki, aztán ha bejön neki, akkor mi is azt vesszük:))

2009. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ti mikor veszitek ha ezt veszitek? Nekünk április 29-én lesz a kislányunk 1 éves és addigra kell megvegyük. Csak mert tudnánk tapasztalatokat cserélni ha gondolod.
2009. márc. 18. 15:18
 16/29 anonim ***** válasza:
az nagyon jó lenne, az épp kartondobozokat rágcsáló kisfiam tegnap volt 10 hós, szóval május 17én lesz a nagy nap:))
2009. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Gratulálok!:) Akkor ha megvesszük majd valahogy tudatom hogy milyen. De nagyon remélem, hogy nem fogok csalódni, bár eddig még egyetlen netes rendeléssel megvett dologban sem volt negatív élményem.
2009. márc. 18. 15:38
 18/29 anonim ***** válasza:

ok, köszi.

remélem én is, hogy jó lesz!!!

előre is boldog szülinapot!!!:)

2009. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nektek is!:)
2009. márc. 18. 20:19
 20/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A 4. vagyok + a nem tudom hanyadik :-)) Én is néztem a Micimackósat. Bár ez a hintalovas nagyon megfogott. Egy hintaló is hihetetlen áron van! Nekem még van időm, mert az én kislányom még 5 hónapos sincs. Beszámolnátok, hogy mit vettetek és milyen lett? Akár ide is írhattok! Köszi nektek
2009. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!