Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik játékot vegyem meg 1...

Melyik játékot vegyem meg 1 éves kislányomnak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Valójában olyan dolgot szeretnénk neki amit sokáig ki tud használni. Nekem a második jobban tetszik viszont arra az van írva hogy csak 15 hónapos kortól javasolt. Akkor 12-13 hónaposan még nem is használhatja?


2009. márc. 17. 23:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Persze. Mi a Micimackósat vesszük meg április 29-re meglesz, utána írok hogy milyen. Nagyon remélem, hogy jó lesz mert elég drága. Írok majd ide csak el ne felejtsem:)
2009. márc. 18. 21:35
 22/29 anonim ***** válasza:

a sokat író csaj vagyok

megmutattam a barinőmnek és azt mondta, h a paci jobb. és igaza van... arról le lehet szerelni a pedált és akkor moci. és a gyerekeknek kell a moci:))

az a legnagyobb dolog:))

szóval asszem nekünk mégis az lesz:))

jajj teljesen nem tudom.

a mocival azért lehet menni elég rendesen.

MI LEGYEN?????:)))

2009. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Háát nekem kislnyom van. A fiúk taln mocisabbak nem? Nekem elég bőven ha kerékpározni fog, vagy triciglizni vagy mi a francot. Ugyanis néha már most is szívgörcsöt kapok pedig még csak a bútorok mellett lépked. Hát ha még megindul nekem. Nem tudom. Én a masszívságra és a biztonságra megyek rá nagyon. És a hintalovas nem tűnik valami masszív cuccnak. A másik hogy minél tovább kiszolgálja a kislányomat. Neki nem lesz tesókája mert én nem szülhetek soha többet. Ettől függetlenül ha beinvesztálok egy nagyobb volumenű cuccba akkor azt is figyelembe veszem hogy melyiket tudja nagyobb koráig kihasználni és én ezért is inkább a micimackós járgánynál voksolok. De írd le te mit gondolsz. Mert olyan egyedül vagyok. Se anyukám senkim. Csak a férjem aki még nálam is tanácstalanabb. Úgyhogy várom a véleményedet és érveidet.
2009. márc. 19. 00:27
 24/29 anonim ***** válasza:

így akkor nektek a micimackós, persze.

csakhát nekem fiam van, aki nagyon brutál gyerek:)

10 hónaposan felmászik a dohányzóasztalra...

szóval így éjjel gondolkodtam, és asszem nekünk a hintaló kell, mert ha megunja a cangát, jöhet a moci, aztán a paci...

szóval érted...

de a micimackós titeket tuti jobban kiszolgálna, 3 éves korig jó, és tényleg sokkal masszívabb.

2009. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
meghát bele tudja pakolni a kis cuccait is a táskába. csak azt télen nem tudja használni. szóval az vele a gáz... ááááá nem tudom:))
2009. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hú ha nem semmi siscsávó lehet. Édes lehet:) Akkor nektek nem tudom melyik lenne a jobb, mert lehet hogy még szét is fogja szerelni a drága:) Télre pedig itt a hinta, meghát amúgy is panelban lakunk sajnos, úgyhogy neki ez miatt mindíg is leszenek korlátok sajnos. Beszéld meg még a pároddal. Először én is a hintalovon agyaltam. Még ma agyalok rajta és írok, hogy mire jutottam. Addig is szép napot.
2009. márc. 19. 08:50
 27/29 anonim ***** válasza:

óóóó erre nem is gondoltam, h szétszereli:)) ami könnyen meglehet:))

hát én is nagy dilemmában vagyok. a páromnak is tetszik mind2. szóval nem tudom. na írj majd, h melyik lesz nektek!

szép napot!

2009. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Na szia!

Megszületett a döntés. Felhívtam a két fiúgyermekes barinőmet. Egy tíz és egy öt éves kisfiú édesanyja. Ő is a hintapacit javasolta, mert azt kiskortól is tudják használni biztonsággal, a tricigli majd csak nagyobbacskán lesz jó nekik. Az ő fiai is négy éves kortól tudták csak hajtani a tricigliket előtte csak a bébitaxi volt jó. A bébitaxinál viszont már jott a hintalovacska. Úgyhogy marad a lovacska. Engem meggyőzött a barinőm. Majd írj, hogy ti mire jutottatok. Üdv.

2009. márc. 19. 12:10
 29/29 anonim ***** válasza:

:)

na örülök, akkor legalább a te dilemmád elmúlt. de asszem nálunk is az lesz, a moci funkció miatt...

a párom az előbb azt mondta, h annak szerinte is több értelme van...

meg hát ha nem is tudnák a manók használni, akkor még felesleges is lenne.

szóval akkor májustól pacival rójuk a nagyvilágot:))

2009. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!