Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok leszokni a Wow...

Hogyan tudok leszokni a Wow ról? Már kidobtam a gépböl, accot nem fizetem de még mindig erős elvonási tüneteim vannak:S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Találj más hobbit

Pl tanulj meg hangszeren játszani

stb

2010. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak elég nehéz nem arra gondolni ha minden haverom arról beszél és 3 évet lenyomtam és az a rohadt idegesítő hogy nagyon nagyon sok jó élményem fűződik hozzá és igy ha eszembe jutnak az érzés eléggé szar pedig már 4 hónapja nem játszottam mégis ez van...
2010. ápr. 24. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Miert hagytad abba a jatekot? Egyebkent nem elvonasi tunet amiben szenvedsz hanem egy termesztes kesztetes. Pl ha nem focizok egy hetig es latom, hogy fociznak en is ugyanezt az eros erzest erzem. Raadasul a jatekok ma a szocializalodasnak egy teljesen normalis formaja, melyet ha az ember nem visz tulzasba akkor pozitivan hatnak tobbnyire.


Gondold at miert hianyzik a jatek es helyetesitsd hasonlo elfoglaltsaggal. Ha meg mindenki jatszik korulotted, es te is szeretnel (tehat nem csoportos kesztetes miatt teszed) akkor meg nyugodtan jatszal neha... Bajod nem lesz tole, es a szemelyisegedre se hat ki!

2010. ápr. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért hagytam abba mert nem akarok függő nolifer nerd szar lenni...
2010. ápr. 25. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Attol, hogy neha jatszol nem leszel se nerd, se non-living, se szar. En neha jatszok, jarok egyetemre, dolgozok, van baratnom, rendesen sportolok, es barataim is vannak. Valamit amit szeretsz teljesen megvonni magadtol hulyeseg. Ugyanolyan mint az alkohol. Az ember nyugodtan ihat neha valamennyi alkoholt csak nem szabad tulzasba vinni. Egy forro napon amikor egy jo pohar hideg sort kivansz, csak azert elutasitani hogy ne legyel alkoholista egyszeruen hulyeseg. Az ember nem lesz jatekfuggu vagy alkoholista csak azert mert neha jatszik/iszik. Tovabba, attol meg, hogy nem jatszol ugyanugy fuggo maradhatsz mivel a jatek hianya szenvedesre kesztet. Ha mindenkeppen abba akarod hagyni, akkor meg inkabb probalj meg fokozatosan leszokni rola. Pl napi 2 ora helyett csak 1.5 majd egy oraig jatszal, aztan amikor nem fog annyira menni jatek konnyebben le is fogsz rola szokni.
2010. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Alap hogy aki játszik a wow-al sose ismeri be hogy függő ugy ahogy az alkoholista sem ismeri be hogy iszik hanem állitja hogy ő cska néha leönt egyet...
2010. ápr. 25. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat azert a fuggoseg az merheto dolog. Leulsz a gep ele, leirod mikor kezdted es leirod mikor hagyod abba. A jatek fuggoseg a Harvard egyetem kutatoi szerint heti 15 ora jateknal van definialva. Tehat ez alatt nagyon ritkan beszelnek fuggosegrol. En pl kb heti 7-10 orat jatszok... Szerintem nem vagyok fuggo mivel minden mast megcsinalok mielott jatszanek, es tv es film nezese helyett csinalom...
2010. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!