Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz hogy a sok gyógyszer és...

Igaz hogy a sok gyógyszer és idegesség tönkre tesz? Mit szedjek az idegességre? Nem vagyok még 18 és így olyan erős gyógyszsreket nem adnak? És hogyan tudnák leszokni a sok gyógyszerezésről?

Figyelt kérdés
Nagy baj!!
2009. okt. 9. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

A stresszre nincs gyógyszer. Csak a következményeire vannak gyógyszerek, de azok már elég súlyos problémák pl: gyomorfekély, depresszió, stbstb...


Ne idegeskedj annyit csak ezt tudom ajánlani. Menj bulizni, csajozni/pasizni, haverokkal lógj, stb...

2009. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valeriána tabletta? (a valeriána magyarul macskagyökér, ez egy gyógynövény)


Vagy van egy gyógynövényes nyugtató, a neve Nervenpflege, itt egy link, hogy mi is ez és mi van benne: [link]

én ezt szoktam szedni néha, ha nem tudok elaludni vagy nagyon ideges vagyok. Nekem használ, de valahogy az én szervezetem általában egész jól reagál a gyógynövényekre.

22/L

2009. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne szedj be mindenféle vackot. Inkább sportolj menny bulizni vagy moziba valamit.
2009. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most térek át a rendes gyógyszerről a homeopátiásra.Gyógyszertárban is lehet kapni,SEDATIF PC a neve, el kell szopogatni.Alvászavar, szorongás, idegesség, ingerlékenységre van.Ja, és nincs mellékhatása.

És a sok gyógyszer és az idegesség tényleg tönkre tesz.Nagyon.

2009. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

naja de a sedatif pc-nek nemcsak mellékhatása hanem hatása sincsen.


Amit esetleg érdemes megpróbálni. citromfű tea, enyhe sttesszre nagyon jó és még finom is

2009. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!