Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék leszokni a cigiről,...

Szeretnék leszokni a cigiről, van e valami jó tanácsotok hogy tegyem? (Nem vagyok erős jellem) Napi 14-15 szálat szívok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanennyit szívok és leakarom tenni mivel még csak 15 éves vagyok ma vettem az utolsó dobozt mátl inkább valami cukorra fogom költeni a pénzt hogyha rágyújtanék bekapok egy cukrot :) remélem beválik :D
2010. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez segített 12 év dohányzás után letennem:


[link]


Töltsd le, hallgasd meg. Sok sikert!

2010. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

SPORT > kiegyensúlyozott életmód, akarat. Én soha nem dohányoztam de azt tudom, hogy akarattal és motivációval minden elérhető. Szenvedés nélkül nem fog menni, ebbe ne is reménykedj.


17/F Ifjúsági Világbajnok sportoló

2010. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 25 évi dohányzás után tavaly márciusban úgy döntöttem,hogy én többet nem leszek büdös,nem költök egészségromboló cigire. Egyszerűen reggel nem gyújtottam meg az elsőt!!Ettől kezdve az aznapi első cigi és aztán többi is elmaradt. Nem mondom,hogy nem hiányzott és néha még most is rátudnék gyújtani,-azt hiszem. Nem könnyű,de minden a fejben döl el.Határozd el magad,-mégis csak Te vagy a főnök,-aztán hajrá!! SOK SIKERT!!!.
2010. máj. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
47%
Szerintem ne szokj le. Nem éri meg.
2010. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12 év dohányzás után most 5 hónapja nem dohányzom. Niquitin tapasz vált be nekem. Korábban voltam mágneses biorezonancia kezelésen, 10 hónap után szoktam vissza.

A legfontosabb szerintem, hogy elhatározd magad, a "segédeszköz" szinte mellékes.

2010. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!