Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ciki 20 évesen...

Szerintetek ciki 20 évesen Talking Tomot játszani?

Figyelt kérdés
Számomra ez a játék a kikapcsolódást szolgálja,de amikor közösségbe vagyok és netalán telefonozunk,én nem merem játszani ezt a játékot.Szerintetek ciki? 20/F

2016. júl. 16. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért, amikor 54 ébes Candy Crushozik? Egyáltalán nem az. Biztos van, aki így gondolja, de lefogadom, hogy annak is van ilyen jellegű takarnivalója. A 18 felettieknek is joguk van játszani.
2016. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mondjuk tényleg mondasz valamit,a szomszéd néni csak úgy nyomja a Candy-t :))
2016. júl. 16. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Legalább nem Pokémon Go-zol...:)
2016. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
53%
Nem cikibb, mint a hipernépszerű Ellentsapás GO, Tsatatér 8, League of Losers és társai. Ha élvezed a játékot, ne mások véleménye érdekeljen. Tényleg nem emlékszik már senki arra, hogy azért játszunk, hogy élvezzük, és nem azért, mert az menő és mások is azt csinálják?
2016. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. az ilyen videójátékoknak nincs korhatáruk.
2016. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!