Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ciki manapság a...

Szerintetek ciki manapság a gta 3 al játszani?

Figyelt kérdés
tudom régi elavult játék, de én ugy szeretem, ti nem?

2015. máj. 24. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Diablozom (1-2) meg szeretem a Heroes 3-at. És akkor mi van? Játssz, amivel csak akarsz. :D
2015. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én néha a win 3.1es laptopomat viszem jegyzetelni a suliba, mert az kicsi és abszolút nem érdekel ki mit gondol.


Filmből is csak a legújabbakat nézzük, nem? :)

2015. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ciki az ha azt csinál valaki amit akar? De m1, nem ciki.
2015. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én azt tartom cikinek, ha valaki csak azért játszik valamivel, mert épp az a divat.

Ha szeretsz vele játszani, akkor nyugodtan játssz vele. Én meg Heroes III-mal, Civilization: Call to Power-rel, na meg Super Marioval szoktam leggyakrabban játszani, egyszerűen mert szeretem, és nem érdekel, hogy régi, attól még ugyanolyan jó velük játszani.

Ha meg valakinek nem tetszik, az tehet egy szívességet. ;-)

2015. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: A LoL-al, CS:GO-val, Minecrafttal rengetegen csak azért játszanak, mert divat. Valójában nem is szeretik, de hát mindenki azzal játszik.
2015. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Settlers 2-vel is tolom néha. 1995-ös játék. És nem szégyellem magam miatta. De amit előttem írtak a Heroes 3, nincs jobb Heroes azóta sem. Vagy a Diablo 2. A kultjáték. Megcsinálhatnák 21. századi grafikára a Diablo 2-t, olyan grafikájúra mint pl a 3-at. Szerintem vennék :)
2015. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, isteni egy játék.
2015. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne ciki? Én manapság a felülnézetes epizódokat is tolom. Azok is nagyon jók.
2015. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért, ha az, nem játszol vele, bárhogy szereted is?

Én Jagged Alliance 2-vel játszom, mert a kategóriájában azóta se jött ki jobb. Rengeteg ember szerint a világ egyik legjobb játéka, keress róla képet, aztán döntsd el mennyire elavult a gta 3. Azzal játssz, amit élvezel, ne azzal, ami "menő". Manapság ritka a jó játék.

2015. máj. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is GTA 3-al játszok mostanában, meg még GTA Vice City Multiplayer-rel. :D Az újabb részek (GTA IV, V) el sem futnának a gépemen.
2015. máj. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!