Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapsag ciki ha valaki neten...

Manapsag ciki ha valaki neten ismerkedik?

Figyelt kérdés
Ugy ertve hogy egy pasi ra ir egy lanyra ott beszelgetnek es utana talalkoznak vagy valami, nektek mi a velemenyetek rola, es van e sajat tapasztalatok ezzel kapcs?

2015. máj. 7. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki.
2015. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki,ez is egyformája az ismerkedésnek .. igazából én jobban szeretek így beszélgetni és utána találkozni,nem tudom miért nem vagyok ronda félre ne érts csak valamiért nekem így jobb :)
2015. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon jó neten ismerkedni
2015. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hogyha nem haver haverja mutat be, akkor barmi cikinek szamit manapsag. de kit erdekel? amig ok panaszkodnak hogy nem talalnak normalis part (mert haver haverja csak x-szamu lehet) addig te ismizehetsz akar teljesen random modon itt gykn is.

ha van ilyen sors fele dolog, akkor sokkal nagyobb igy a valoszinuseg az igazira.

2015. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!