Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ismerkedik manapság...

Miért ismerkedik manapság egyre több ember társkereső oldalakon? Olyan ciki.

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 23:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
6%

Fogalmam sincs, de ez engem is zavar.

17/L

2014. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 DanteSparda ***** válasza:
76%
miért hol ismerkedjenek diszkóban ahol mindenki részeg és a saját gondolataid se hallod?
2014. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A diszkón meg a neten kívül nincs élet szerinted? Én házibuliban ismertem meg a mostani barátnőmet, az ezelőttit meg kosárlabda meccsen.
2014. jún. 26. 23:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek félnek, és az internet adta lehetőség, hogy elbújj, és nem kell félned a visszautasítástól, mert egy klikkeléssel tilthatod az adott embert...


Nem mindenki lehet PRO :) El kell ezt is fogadni! :)


25/F

2014. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 DanteSparda ***** válasza:
100%
hát ahol én élek itt nincs a diszkón kívül semmi és akinek nincsenek barátai az hogy menjen házibuliba állítson be egyedül egy rakás idegen közé?
2014. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez a "félnek a visszautasítástól" annyira szánalmas kifogás. Engem elég sok csaj visszautasított már, és akkor mi van?? Majd a következő nem fog. :)
2014. jún. 26. 23:09
 7/19 DanteSparda ***** válasza:
100%
én próbáltam már ismerkedni diszkóban házibuliban társkeresőn szinte mindenhol de sehol se lehet igazán az emberek manapság leszarják egymást
2014. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Rengeteg módja van a csajozásnak, csak az emberek elbutultak, elkényelmesedtek a net miatt.
2014. jún. 26. 23:11
 9/19 DanteSparda ***** válasza:
100%

elég sértő az előitéletességed nem mindenki kényelmesedett el van aki szeretne kimozdulni ismerkedni élni de nincs rá lehetősége én szeretnék eljárni szórakozni de nincs rock klubba környéken csak diskzó ahol nem hallok semmit múltkor odajött egy csaj nem értettem egy szavát se és elment inkább

sok helyről meg kiközösitenek mert nem iszok és barátok nélkül meg nem a legjobb eljárni szórakozni meg ismerkedni akkor mit tanácsolsz mit tegyek?

2014. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Igyál! Javaslom a sört. :)

És mindjárt másként fogod látni a világot.

2014. jún. 26. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!