Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ismerkedik manapság...

Miért ismerkedik manapság egyre több ember társkereső oldalakon? Olyan ciki.

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 23:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem fogod másképp látni a világot! Attól még nem lesznek barátai, nem lesznek jobbak az ismerkedési képességei, semmi.
2014. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 DanteSparda ***** válasza:
100%
az ismerkedési képességeimmel semmi gond nincs tehetek róla hogy mások esélyt se adnak mert szerintük aki nem iszik az nem ember meg unalmas és még sorolhatnám, ha adnának esélyt megismerhetnének de nem adnak szóba se állnak olyannal aki nem iszik lenézik az olyat
2014. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hajjaj, nagy hátrányban vannak a kisvárosban élők akik normálisak, nem csak piálni akarnak állandóan. ilyen voltam én is, most meg itthon sörözöm egyedül és nincs kivel beszélnem, pedig biztos, hogy van olyan társaság ahol örülnének nekem vagy esetleg valakivel egymásnak. Hát ez van... Szívesen beszélgetek amúgy ha valaki úgy gondolja. :)

23l

2014. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az is benne lehet a nagy társkeresőzési lázban, hogy egyre többen úgy állnak hozzá a párkereséshez, mintha a másik valami vagyontárgy lenne. A társkereső meg olyan, mint valami webshop.

Másrészt meg könnyebb csak úgy írásban odabökni valakinek valamit, mint szemtől szemben megszólítani valakit.

(Az más kérdés, hogy más meg ki nem állhatja, ha ismerkedéskor nem tud a másik szemébe nézni. Személy szerint nekem az a véleményem, hogy neten keresztül bárki azt mondhat amit akar, állíthat magáról szépeket, csak utána nem biztos, hogy olyan ember jelenik meg egy esetleges találkán, mint amilyennek mondta magát.)

2014. jún. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Talán azért mert máshol nincs rá lehetőségük! Ahogy itt előttem is írják nincsenek barátok akikkel lehetne házibulit tartani és nincs kivel elmenni szórakozóhelyekre sem. Egyedül pedig annyira nem buli elmenni sehova. Sajnos ebben a helyzetben vagyok én is. Mondjuk társkereső oldalra még nem regisztráltam de egyre inkább érlelődik bennem a gondolat.

19/F

2014. jún. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Lehet hogy "szánalmas kifogás" hogy félnek a visszautasítástól, de sok ember ilyen. Ez egy tény, és nem egy olyan dolog amit te vagy én meg tudunk változtatni. Nem mintha meg akarnánk. MIndenki más típus.


Örülj neki hogy te is azok közé tartozol aki le tudja pergetni magáról a tényt hogy visszautasították és képes tovább menni. Ez egy jó tulajdonság. Én is így csinálom :)


Ettől még léteznek más emberek is ;)

25/F (#4es voltam)

2014. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%

Van aki egy évben egyszer jár házibuliba, akkor neki egy évben egyszer van esélye arra, hogy barátnőt találjon?


Kosármeccsen, az utcán meg csak a legrámenősebb csajozógépek mennek oda a lányokhoz. Vannak tapintatosabb fiúk, akik azt gondolják, hogy illetlenség odamenni, mert valószínűleg nem azért van az utcán, hogy pasit keressen. Ráadásul lehet, hogy barátja is van, és ezzel kellemetlenséget okoz a lánynak. A társkeresőn viszont azért vannak az emberek, hogy találjanak valakit.


Mondom úgy, hogy én is fent voltam egy időben, de egyetlen barátnőmet se ismertem meg onnan, sőt, semmiféle sikerem nem volt. de ettől függetlenül nem nézem le őket.

2014. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Akkor ha én most lányként nem járok házibulikba (és disco-ba sem, mert ott csak megdugni akarnak), akkor rá vagyok kényszerítve, hogy társkeresőzzem, akkor is, ha ellenérzéseim vannak vele szemben, mert feleslegesen várom, hogy majd bárhol* leszólít engem a "Nagy Ő"? És ha nem teszem (mert szívem szerint nem tenném) egyedül maradok?


* "Hol ismerkedjek lányként?" "Bárhol!"

2014. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 ultimus válasza:
62%

14esnél, és 17esnél van a pont:)

De van egy általános közhelyem számodra: Változik a világ...

Néhány évtizede még az is ciki volt ha valaki csak úgy leszólított valakit egy buliban, vagy az utcán...

Engem azért érdekelne az hogy miért zavar téged hogy néhányan így keresnek ismerősöket. Én idáig nem voltam iyen oldalak tagja, de nem tudom felfogni hogy miért zavar valakit hogy léteznek alternatív módszerek is az ismerkedésre. Sőt "tovább megyek". Nem vagyok tagja a f.booknak. Ettől még nem fogok kérdőre vonni azon emberek személyiségét, gondolkozását... akik regisztráltak, és teljes értékű embernek érzem magam a f.b. nélkül is.


MIÉRT ZAVAR EZ TÉGED? Manapság minden az interneten zajlik. Dolgozhatsz otthonról, tanulhatsz otthon, stb. Miért ne lehetne otthonról ismerkedni?! Attól még hogy szerinted "ciki" sokaknál működik (legalábbis gondolom), ÉS A TE VÉLEMÉNYED NEM FOGJA BEFOLYÁSOLNI A TÁRSADALOM VÉLEMÉNYÉT.

2014. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!