Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az nem ciki manapság ha...

Az nem ciki manapság ha valaki nem szereti a mai zenét hanem a 80 as évek halgatja?

Figyelt kérdés
én már probáltam megszeretni a maiakat(getta,lady gaga,...)de egyszerüen nem megy.Mindig valami viszahúz a 80 as évek zenéjéhez.
2011. jan. 4. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, szeresd ami neked tetszik, ne másoknak akarj megfelelni.
2011. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha az igényes zenéket szereted. Mások szerint sem gáz szerintem. De ha mégis, akkor az csak az igazán buta embereknél. Hallgasd azt, ami neked tetszik, ne legyél birka mint oly sokan sajnos...
2011. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon jók a 80as évek zenéi....;)

nem ciki szerintem:D

2011. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretem őket. De ne csodálkozz, ha nem szereted a mai zenét, ami nálad Gagát jelent meg hasonlókat:) Rengeteg jó zene van mostanában is, csak sokat kell keresni, mert arra mérget vehetsz, hogy nem fogják Rádióban meg TV-ben nyomni.
2011. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!