Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one vagy ps4 a megbízhatóbb?

Xbox one vagy ps4 a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Nos nekem volt tavaly egy ps 4 em, ami 1116A model volt. És eladtam. Tiszta hangos volt iszonyatosan zúgott stb. A joy analog kopott kb 1 hónapot használtam és nem sokat!

Most van ez a 1216A és B 500gb- és 1TB ez mennyire megbízható? Mennyivel halkabb? Joy milyen? Csak nálam volt ez a probléma vagy másnál is? Láttam már XO az sokkal halkabb megbízhatóbbnak tünt, de ps 4 en jobban tetszenek a játékok, mint box, mit tegyek? Mert parázok hogy az új széria is ilyen hangos. Egy két ember azt mondja jobb lett, de azért megkérdeznék több embert mit tanácsol ! köszi


2016. ápr. 11. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az xbox one-nak van a legjobb kontrollere. És mivel a One nagyobb, ezért jobb a hűtési rendszere is.
2016. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

x one

minden szempontból de igazábol azt válaszd amelyik van a barátaidnak vagy ismeröseidnek!!!

2016. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer csalódtál a ps4-ben és eladtad, akkor miért vennéd meg újra?
2016. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak azért mert az exkluzivokban, jobb számomra a ps és hátha jobba hütése meg csendes és végre javították az uj ps szériát, mivel uj alaplap van benne meg 16 db 512 mb ram helyett van 8 db 1 gb hátha , de mondom azért kérdem hátha van akinek van uj szériás és tud mondani viszonyitási alapot.

Xbox is tetszik, csak az exkluzivok nem annyira ! De maga a gép jó!

2016. ápr. 12. 01:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg a PS4re szebb a legtöbb játék grafikája (nagyobb a felbontásuk), de hangos. Az újabb gépek semmiben nem különböznek, csak a merevlemez méretében.

Xbox One teljesen hangtalan és jobb a joya az tény.


Igazából azt érdemes venned ami neked tetszik, de annyit azért érdemes fontolóra venned, hogy már szinte teljesen biztos (az összes játékos oldalon tényként kezelik, de hivatalos bejelentés még nincs), hogy az idei nyári E3 kiállításon be fognak jelenteni egy új PS4et ami erősebb lesz mint a mostani. Tehát ha nem életbevágóan sürgős akkor én várnék vele pár hónapot.

2016. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az hogy egyformán hangos azt nem tudom, de az tény hogy alaplap csere ram csere minden új az új szériás ps be tehát tuti nem egyforma !

Az uj ps akár 160 k is lehet játék nélkül hát az elég magas !

2016. ápr. 12. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!