Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one vagy PS4 a megbízhatóbb?

Xbox one vagy PS4 a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Itt most nem azokra a minimális különbségekre gondolok amik játék során történnek mert azok nem olyan sok hanem inkább arra gondolok,hogy melyik a megbízhatóbb melyik megy hamarabb tönkre egy Xbox one vagy egy Ps4?
2015. jún. 12. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Semelyik nem megy tönkre. Egy év garancia van rájuk, ha gyári hibás, az általában kiderül ezalatt.

Processzor nem megy tönkre, hűtés nem megy tönkre, stb. Legvalószínűbb, hogy mozgó alkatrész mondhatja fel a szolgálatot, pl. a BD olvasó motorja, vagy a merevlemez.

2015. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első, 2 év garancia van rá, nem 1

mindkettő megbízható, de ettől függetlenül egyik sem éri meg, nekem volt mindkettő, de eladtam a fa.szba. pc-n a legjobb játszani

2015. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(3 helyen megnéztem, mindháromnál 1 év volt rájuk - Aquq, Ipon, PCX)
2015. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!