Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3 slim vagy Xbox...

Playstation 3 slim vagy Xbox 360 slim a megbízhatóbb, jobb tartósság szempontjából?

Figyelt kérdés
Sony jóval megbízhatóbb márka a Microsoftnál, de így van ez a konzoloknál is,ha már a legújabb xbobot vesszük számításba? Az új xboxnál is megbízhatóbb a PS3? PS3 Slim és Xbox 360 slimnél milyen gyakoriak a meghibásodások?
2011. máj. 27. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
a ps egyértelműen. nekem 15 éve van ps1-em, 10 éve ps2-őm, 6 éve psp-m, 4 éve ps3-am, és soha semmi bajuk nem volt.
2011. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen nekünk is volt PS1,PS2 is és mindkettő nagyon jól bírja,csak nem tudom, hogy ez még mindig ugyanígy van-e,mert manapság annyi dolgot úgy csinálnak meg,hogy bírja a garanciáig azt csá. Régen minden megbízhatóbb volt szinte,megvettünk valamit azt bírta évekig,akár ruha,elektronikai eszköz stb. A kérdés az, hogy a PS3 annyival megbízhatóbb az xbox slim-nél is,hogy megéri az árkülönbséget? Ha a PS3 tényleg megbízhatóbb sokkal akkor egyértelmű.
2011. máj. 27. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
a sony neve az ma is, ahogy mindigis azvolt garancia a megbízhatóságra
2011. máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
PS3 Slim sokkal jobb megbízhatóságból, mert az xBox még mindig nem a legjobban van felszerelve ventillátorügyileg, de már az is jól halad.(Nem félreérteni, én ezzel nem azt akarom mondani, hogy az xBox gyenge, mert igazából nincs is semelyik konzolom, csak Nintendo-m van:D)
2011. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
igen, az kihagytam, hgy a ps3 slim megbízhatóbb mint a fat a hűtése miatt.
2011. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csicsek Zoltán ***** válasza:
ilyen kérdéseknél .asdfvb mindig megelőz a ps dícsérésében...
2011. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha csak a megbizhatosag a szempont, akkor PS3 (bar barmilyen mas szempont szerint is)

Nekem meg csak 1.5 eve van meg, de semmi baja nem volt, de van 1 ismerosom, akinek a 60 gigas fat is megvan mar par eve, es meg mindig megy! (pedig a 60 gigas fat az kb olyan, mint a boxnak a regebbi szeriaja)

2011. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekünk ps3unk van és nagyon szeretjük :))
2011. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
-----P-S-3----- nekem 1 éve van 320gigás slimem(semmi baja nem volt még soha) haveromnak 4 éve van 40gb-os fatje (szintén nem volt panasza rá) :) szeressük a PS-t!!!
2011. máj. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!