Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a megbízhatóbb ps 4...

Melyik a megbízhatóbb ps 4 vagy xbox one?

Figyelt kérdés
Most nem azoktól kérdem akik xbox vagy ps 4 fanok hanem akiknek van konzoljuk és tapasztaltak hibákat,rengeteg oldalon mintha "meg akarnának szabadulni" a konzoltól eladják elcsrélik,stb melyik az ami melegszik jobban mik a hibái akik tapasztaltak esetleg,és melyik megbízhatóbb melegedés,fagyás érdemes e ilyen "fat" gépet venni vagy várjak a slimre? De akkor meg felmerül bennem hogy másnak hogy -hogy van több ezer ember és x évig semmi baja ? Írjátok le kérlek mind2 konzol esetébe hogy tapasztaltatok e hibát és ha igen mit, vagy hogy meg vagytok az adott konzollal elégedve köszi.
2014. júl. 12. 12:09
 1/5 A kérdező kommentje:
várom a válaszokat .:)
2014. júl. 12. 12:34
 2/5 A kérdező kommentje:
ennyire senki nem tudja azt se hiszem :D
2014. júl. 12. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted hány embernek van az elmúlt három órában megfordultak közül nextgen konzolja, talált is hibát és még írni is hajlandó neked? Várj türelemmel, vagy neten nézz szét.
2014. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát szerintem senki nem fog írni vártam eleget :D neten meg semmit nem találtam azért írtam ide
2014. júl. 12. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
PS4.
2014. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!