Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim, sárkánylélek elszívása?

Skyrim, sárkánylélek elszívása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, találtam már pár ilyen kérdést, de konkrét választ sehol nem találok.

A lényeg az, hogy eddig csak az alap játékkal játszottam, de mondom, ha most már kijött a teljes magyarítás, akkor felteszek mindent. Már tudtam korábban erről a bugról.

Szóval reménykedtem benne, hogy mára valami javítás keretén belül ez megjavul, szóval mindent kezdtem az elejétől, letöröltem teljesen a játékot, minden hozzá tartozó fájlal együtt és elkezdtem feltenni. Szóval feltettem a játékot az automatikusan feltette a 3dlc-t és és az egyik ingyenes dlc-t is.

Majd leszedtem a teljes magyarítást is, abban az összes bent lévő dolgot szoktam használni, szóval, mindent bepipáltam.


A mostani sorrend az ez:


HighResTexturePack01

HighResTexturePack02

HighResTexturePack03

Dawnguard

Dragonborn

HeartFires

SkyUI

Unofficial Skyrim Patch


(Mindig is így játszottam, csak a 3dlc ki volt kapcsolva, mert nem volt még magyar felirat.(Akkor minden jó volt, ha jól tudom a Dragonborn miatt van ez a hiba).)


Működik is minden, kivéve a sárkánylélek elszívását, meg pár apró hiba van még, de az lényegtelen.

Szóval erre van valami megoldás ? Olyan, amivel nem vágom haza a mentésemet és nem kell mindenféle oldalra beregisztrálni ?


A segítséget előre is köszönöm.



2016. márc. 8. 17:27
1 2
 11/19 Csori96 ***** válasza:

Mint írtam, a linkelt oldalról szerezhetőek be a fordításra került Unofficial Patch-ek. Nem készült hozzájuk külön telepíthető fordítás, a fájlok kerültek módosításra (fordításra). Tehát más forrásból (Nexus, Steam) nem szerezhető be.


Valószínűleg azért nem kerültek be a magyarítás telepítőjébe, mivel manapság is érkeznek frissítések az Unofficial Patch-ekhez, és így könnyebb naprakészen tartani a fordításukat.


Vagy letöltöd külön az alapjátékhoz és a DLC-khez készült Patch-eket, vagy pedig csak a Legendary Edition-höz készültet.


Unofficial Skyrim Patch v2.1.3b

Unofficial Dawnguard Patch v2.1.3b

Unofficial Hearthfire Patch v2.1.3b

Unofficial Dragonborn Patch v2.1.3b


vagy


Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch


Nexus Mod Manager-rel és manuálisan is telepíthetőek, viszont ezek menetét nem részletezném, valószínűleg elég sok leírást lehet találni.


A sorrendnek nagyjából így kellene kinéznie, és hasonlóan az USLEP esetén is.


Skyrim.esm

Update.esm

Unofficial Skyrim Patch.esp

Dawnguard.esm

Unofficial Dawnguard Patch.esp

Hearthfires.esm

Unofficial Hearthfire Patch.esp

Dragonborn.esm

Unofficial Dragonborn Patch.esp

egyéb .esm-ek

HighResTexturePack01.esp

HighResTexturePack02.esp

HighResTexturePack03.esp

Unofficial High Resolution Patch.esp

egyéb .esp-k


Előtte szerintem érdemes letörölni a magyarítást, és esetleg a korábbi Unofficial Patch-eket is.

2016. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Csori96 ***** válasza:
Valószínűleg a Dragon Soul Absorb Fix telepítése is megoldja a problémát, viszont az Unofficial Patch-es sok egyéb hibát javítanak, így érdemes őket használni.
2016. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam ezt a Dragon Soul Absorb Fix fájlt.

Nem kellet regisztrálni se, olyan kicsi, csak 1 darab "dragonactorscript.pex" nevezetű fájlt tölt le, amit a scripts mappába kellett bemásolni.

Kicsit sajnálom, hogy nem találtam meg előbb, már vagy 5-8 sárkány lélek lenne nálam +-ba, de sebaj.

Amiket javasoltál módok, azokkal inkább nem szórakozok, mert még elrontok valamit, de, ha lesz türelmem és kedvem kicsit jobban végigböngészem az egészet és azokat is megcsinálom, de egyenlőre örülök, hogy elnyeli a lelkeket, több hibával amúgy se találkoztam még.


Köszönöm mindenkinek a segítséget.

2016. márc. 8. 19:42
 14/19 anonim ***** válasza:

Légyszi belinkeled? :) Amit én találtam rossz.


Amúgy a "hiányzó összetevős" ablak miatt ne aggódj.

2016. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Persze, tessék: [link]
2016. márc. 8. 21:11
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezer köszi!

Amúgy te a sripts, vagy csak simán a data mappába tetted?

2016. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
scripts*
2016. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Data --> Scripts

Ide bemásoltam és ennyi.

2016. márc. 8. 22:46
 19/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2016. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!