Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim, sárkánylélek elszívása?

Skyrim, sárkánylélek elszívása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, találtam már pár ilyen kérdést, de konkrét választ sehol nem találok.

A lényeg az, hogy eddig csak az alap játékkal játszottam, de mondom, ha most már kijött a teljes magyarítás, akkor felteszek mindent. Már tudtam korábban erről a bugról.

Szóval reménykedtem benne, hogy mára valami javítás keretén belül ez megjavul, szóval mindent kezdtem az elejétől, letöröltem teljesen a játékot, minden hozzá tartozó fájlal együtt és elkezdtem feltenni. Szóval feltettem a játékot az automatikusan feltette a 3dlc-t és és az egyik ingyenes dlc-t is.

Majd leszedtem a teljes magyarítást is, abban az összes bent lévő dolgot szoktam használni, szóval, mindent bepipáltam.


A mostani sorrend az ez:


HighResTexturePack01

HighResTexturePack02

HighResTexturePack03

Dawnguard

Dragonborn

HeartFires

SkyUI

Unofficial Skyrim Patch


(Mindig is így játszottam, csak a 3dlc ki volt kapcsolva, mert nem volt még magyar felirat.(Akkor minden jó volt, ha jól tudom a Dragonborn miatt van ez a hiba).)


Működik is minden, kivéve a sárkánylélek elszívását, meg pár apró hiba van még, de az lényegtelen.

Szóval erre van valami megoldás ? Olyan, amivel nem vágom haza a mentésemet és nem kell mindenféle oldalra beregisztrálni ?


A segítséget előre is köszönöm.



2016. márc. 8. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, de nem sikerült megoldani. Csináld azt, hogy akárhányszor megölsz egy sárkányt, commandal beaddolsz egy lelket.


player.modav dragonsouls 10


Ezzel 10 lelket állítasz be. Csak figyelj arra, hogy ez nem hozzáad, hanem beállít egy konkrét számot. Ha 1-et írsz be, akkor egy sárkánylelked lesz.

2016. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálattal hallom. Ilyen alapvető hiba és nincs hozzá javítás ? :( De ezek a kódok, nincsenek hatással a steamben elért eredményekhez ? Mert, vannak olyan kódok amik teljesítik a küldetést is, annak mi értelme van akkor ? Semmi munka, de minden eredményt megkapsz, vagy mi ?
2016. márc. 8. 18:13
 3/19 A kérdező kommentje:
+ A dragonborn végén lesz egy küldetés, amikor viszont nem te nyeled el a sárkány lelked vagy mi, hanem egy boss és akkor viszont megáll a küldi, azzal mi van ? (ha jól tudom, van egy ilyen küldi)
2016. márc. 8. 18:15
 4/19 Csori96 ***** válasza:

A legújabb Unofficial Patch-ek megoldják a problémát, legalábbis nekem 1,5 éve megoldották. Ha jól tudom, a fordítás telepítése során ez(ek) telepítése választható opció, viszont a magyarítás egy nagyon régi verziót tartalmaz. Nexus-ról letölthetőek a legfrissebb Patch-ek, de azok telepítésével sok szöveg eredeti nyelven fog megjelenni.


Viszont az Unofficial Patch-ek is fordításra kerültek (nem feltétlen a játék fordítói által), melyeket innen ( [link] ) letölthetsz.

2016. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem teljesen vagyok tisztában ezzel a Skyrim módolással, tehát, akkor mit kell letörölnöm, és feltennem és milyen sorrendben ? Amúgy ami fent van steam műhelyben az is jó ? (már nem azért, de mivel most jött ki a teljes fordítás, azt hittem, hogy minden másból a legújabbat tették bele, mert pl a skyui-ból azt tették, akkor a másikból, miért ne tették volna azt ?)


Köszönöm a válaszokat.

2016. márc. 8. 18:36
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen, a dragonborn végén, Miraak megölésénél tényleg bezavar. Én nekem az után jött a probléma, de barátom ott nem tud továbbjutni. Sőt a játék elején is nagy probléma lehet.


A commandok nem befolyásolnak semmit. Néha jól tudnak jönni.


A modolás egyszerű, de azokkal nagyon óvatosan. A nexus mod manager nagyon fontos, mert azzal lehet a legkönnyebben uninstalálni is, ha netán baj lenne vele.

2016. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az unofficial patchet. a már megölt sárkány lelkét nem szívja el de ha előbb kinyomod a patchet és aztán ölöd meg akkor jó. Egyszer úgy toltam végig h minden sárkány harc előtt mentettem, kikapcsoltam azt a sz4rt, vissza, sárkány meghal, lélek elszív, ment, kilép, patch vissza, mentés betölt és mentem tovább :D de nexuson van mod ami jó rá, nem kell kitörölni, kikapcsolni semmit sem csak felrakni azt a modot. Regisztrálj a nexusra, töltsd le a mod managert aztán töltsd le a modot, nexussal meg rakd be. Nem nehéz majd rájössz;)
2016. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Linket nemtudok most adni de ha lusta vagy rákeresni akkor majd péntek este elküldöm
2016. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Érdekes egy javító csomag és hibát generál, még ilyet :D

Amúgy ezt találtam nexus-on.:

"Dragon Soul Absorb Fix"

Itt még regisztrálni se kell, mert olyan kicsi a fájl.

2016. márc. 8. 19:12
 10/19 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha kikapcsolom és úgy indítom el azt írja, hogy a mentés olyan összetevőkre épül, ami már nincs jelen a játékban és, hogy egy idő után használhatatlan lesz.
2016. márc. 8. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!