Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim: Hogy oldhatom fel a...

Skyrim: Hogy oldhatom fel a shoutokat?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el játszani a Skyrimmal. Egész jól haladok, de csak két kiáltást tudtam feloldani úgy, hogy használhassam. Az egyik az első, amit megszereztem, azt az első sárkánylélekkel fel is oldottam (ezt sem gond nélkül, a magyarítással telepítettem az unoffical patchet is, de azt azóta megoldottam, szóval mindig elnyelem a sárkányok lelkét, legalábbis ezt írja ki a játék), a másik az, amit a Szürkeszakállúaktól (Greybeards, azt hiszem) tanultam. Azóta már tanultam több új szót is, pl. a tűzlehellethez meg a Bent (vagy Bend?) Powerhöz, de szürkék maradnak, nem tudom őket használni. A tűzlehelet első szavának megtanulása óta pedig már legalább 4-5 sárkányt megöltem.


Ez normális, mindenkinél így van? Vagy én csinálok valamit rosszul? Esetleg a magyarítás az unoffical patch nélkül is bezavarhat?



2014. okt. 18. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Üvöltéseknél jobb vagy bal alsó sarokban írja hogyan kell feloldani, asszem egyébként az R betűvel.
2014. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Ezt igazán észrevehettem volna :D

2014. okt. 18. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nekem se sikerült elsőre kiszúrnom :D
2014. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Unofficial patchnek én csak előnyét tudom, nagyon jól meg lett csinálva. A magyarítást, ha csak nem abszolút szükséges, akkor inkább vedd ki, mert csak gondokat okoz.
2014. okt. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az Unoffical patch miatt nem tudtam elnyelni a sárkányok lelkét, ezért nem is akarom visszarakni. Az egyik küldetéssorozat során pl. 2-3 db-ot is el kellett használnom, és ha akkor vettem volna ki ezt a patchet, akkor nem tudtam volna megcsinálni, mert a küldetéssorozat végén kiiktatandó személy (nem jut eszembe a neve, de ő is sárkányszülött volt ha jól emlékszem) elnyelte őket előlem, így hiába öltem meg több sárkányt is, akikkel összetalálkoztam.


Az angol beszédet megértem, sokszor nem is olvasom a feliratot, de egy idő után mégis inkább a szöveget nézem, mert egy kicsit még fárasztó, ha teljesen angol az egész, és ez egy kicsit levonna játékélményből, mert nem csak 10-20 percet játszok egyszerre.


Még egyszer köszi a válaszokat, tényleg nem tudom, hogy hogy nem szúrtam ki, pedig akkorra már 13 sárkánylelkem volt. :D

2014. nov. 1. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!