Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok elindulni a...

Hogyan tudok elindulni a profi szintű játék felé? League of Legendsről van szó.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hogy tudnék elindulni a profi szintű játék felé? Minden álmom, hogy profi játékos legyek. Jelenleg 2 éve játszok és 18 éves lezsek. Sajnos elég későn kezdtem el, mert a mostani profik 16 éves koruk óta játszanak kb. Idén Platinum V ben zártam, a célom season 6 ban a Dia minimum, de a Master jobb lenne. Adc próbálok lenni kissebb, nagyobb sikerekkel. Az LCS ket nézem, és streamereket is szoktam. Annyit játszok amennyit csak tudok a suli mellett és próbálok minnél jobb lenni. Hogy induljak el a profi szintre, vagy van egyáltalán esély? ( az oltások h noob vagy stb kíméljenek légyszi).

2016. jan. 18. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Taláslz egy csapatot, és megtesztek mindent amit tudtok. Elindulto kversenyeken... Aztán ha kell, váltasz, és így tovább. Másként nem mehet, ckas csapatban.


Solo Q léynegtelen, az kb cska arra jó, hogy csapatot találj.

Mondanom sem kell, hogy kezdetben jöhet szóba magyar csapat, idővel cska a külföldi jöhet szóba, ha tényleg komolyan akarod, és úgy néz ki, sikerülhet.

2016. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aki profi szinten játszik, azt a szponzorok tartják el- ez Magyarországon lehetetlen. "Sajnos" a LoL-nak óriási a játékosbázisa, ezért rengeteg tehetségből válogathatnak a csapatok. Nekik pedig olyan tagok kellenek, akik 100%-ig a játéknak szentelik magukat. Miért a dél-koreaiak a legjobbak az e-sportban? Mert jók a szponzorok, profi a menedzsment, a játékosok pedig abszolút fanatikusok. Nincs lazsálás, nincs bulizás, nincs iskola/munka, nincs barátnő, csak a játék. Más kérdés, hogy érdemes-e így élni...
2016. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen Magyarországon. Csak nehéz. Én is ismerek oylat, akit 17-18-éves korában a szponzori pénzek tarottak el, CS1.6 esetében. Egész nap játszott, és kaptot annyit ,hogy megérje neki.

Magyarország csak kicsi, és még nem ismerték kellő mértékben fel, mekkora lehetőség lehet az e-sportban itthon is, és félnek még tőle, nem bíznak benne, nem mernek kockáztatni. Majd idővel.

2016. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkább egyenlőre a tanulásra koncentrálj. Itthonról nagyon nehéz, mivel a profi szinthez napi 8 óra edzés (nem játék szinten űzik már a profik), a meccseid elemzése (mit csináltál jól, mit nem), taktikák kidolgozása kell. Itthon meg kinek van lehetősége ilyenekre? Lenne, csak az élet más részein jönne ki a negatív hatások.

Nincs támogatottsága itthon meg nem is nagyon lesz. Amint olyan pénzek lesznek benne, hogy megtudjon élni belőle az ESportoló, akkor máris a NAV és társai valamit úgyis kitalálnának, hogy a lehető legtöbb pénzt lenyúlják.

Viszont, ha mégis komolyabb ESportoló akarsz lenni, akkor azt kell tenned, amit írtam meg írtak előttem: csapatot keresni, edzeni, a mérkőzéseidet elemezni (attól, mert más játékát nézed neked ugyanúgy meglesznek a hibáik), illetve akik komolyabb szinten áll azokkal is megnézetni, hogy mit ajánlanak, stb.

2016. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jó esetbe idén végzek a sulival, utána talán kicsit több időm lesz.
2016. jan. 19. 10:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem piskóta a profi lét sem, mivel nem napi 8 hanem napi 14 órákat ül a csapat egy úgynevezett gaming house-ban. 4 másik férfival összezárva 1 szobában napi 14 órán át akár évekig, meg kell ezt gondolni.

Amúgy meg csapat keresés (elengedhetetlen társalgási szintű angol ismeret), versenyekre járás meg a többi.


Magyarországon nincs nagy divatja az esportoknak meg nem is lesz nagyon a jelenlegi ütem mellett. Pont innen kezdeni kb olyan mint egy ismeretlen játékot egyből hardcore-on tolni, ezrekből egynek sikerül.


Ha érzel magadban affinitást, akkor persze nyugodtan próbáld meg, de nagyon kemény egy világ ez.

[link]

2016. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nehéz, de el tudnám viselni, mivel szeretem. Az összezártság nem gáz, voltam kolis, azzal nincs bajom :D Amúgy köszi a cikket, de már olvastam. Angollal meg próbálkozom.
2016. jan. 19. 17:19
 8/10 automata4477 válasza:
Ha idén platinum V-ben végeztél az nem túl jó hir mert a csapatok általában ha valaki kiesik például lcs-ből és ha nincs senki akivel helyettesithetnék akkor igen is számit a soloq mert olyankor a top 10 challanger közül választanak. És sokszor ezért került ki valaki mert pl 3 accountja volt a top 10 challangerbe :) Egyébként az nem gond ha 2 éve kezdtél, ha mindent beleadsz és tényleg fejlődni akarsz akkor sikerülhet. Ebben a játékban tapasztalat által fejlődsz...minél több időd szenteled bele annál jobb leszel.
2016. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az egyik legfontosabb az, hogy ha profi csapatba kerülsz, ritkán játszol. Ritkán játszol úgy, mint ahogy teszed azt minden nap.

Ezzel légy tisztában.

Ha pédlául adc vagy, előfordul, hogy abból áll anapod, hoyg a supprotoddal napi több órán keresztül csak farmoltok. Farm farm farm. Orrvérzésig. És ez csak egy példa.

2016. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Bevállalnék én bármit. :D és próbálok fejlődni folyamatosan.
2016. jan. 20. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!