Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ciki az, hogy 0 RIOT pontom van?

Ciki az, hogy 0 RIOT pontom van?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki ismeri a League of Legends-et. Nos, én elköltöttem az összes alap RP-t, így 0 maradt. Csináltam egy képet az egyik lejátszott meccsemről, kiposztoltam a LoL Hungary FB csoportba. Jön a komment: 0 rp. (és egy mellékelt gúnyos kép is). Szerintetek ciki az, hogy nem vagyok hajlandó pénzt fordítani egy ingyenes játékra?

2016. jan. 16. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ciki az, hogy ezt megkérdezed. A LoL nem p2w játék, de ha az lenne, se lennél ciki.
2016. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Több milliárd embernek egyáltalán nincs RP-je, így én nem lennék túl szomorú emiatt. :)

Szerintem sokkal cikibb, ha valaki skinekért ad ki sok-sok ezer forintot. Valódi tartalomért (új pályák, kalandok, autók, stb) én is adok ki pénzt, de nincs az az isten, hogy én pusztán vizuális dolgokért valódi forintot/dollárt/eurót fizessek.

Lefogadom, aki téged leoltott, az már tízezreket perkált azért, hogy azok a pár pixeles karakterei kicsit másképp nézzenek ki, és ettől az élet császárának képzeli magát.

2016. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Heló!


Nem ciki.

Az más kérdés, hogy szerintem legalább egy jélképes összeggel támogatni azokat, akik lehetővé teszik, hpogy egy folyamatosan frissülő játékkal szórakozhassunk, ami az egyik legkiválóbb moba, nem elvetendő dolog.

Ha te kijelntheted, hogy eszed ágában sincs pénzt költeni a lol kapcsán, akkor egy másik embernek legalább ugyanennyi joga van olyanokat kommentelni, amiket írtál.

Szerintem egyik sem jó hozzállás.

2016. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Több millió gyerek szórja számolatlanul a pénzt a skinekre, nehogy már lelkiismeret-furdalásom legyen, amiért ingyen játszom egy ingyenes játékkal! Egy 60 eurós játékra nem sajnálom a pénzt, de nem fogok csak azért venni egy semmire nem jó skint, hogy a Rioték nehogy éhen haljanak.
2016. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csináld ,ha ezt akarod, és gondodl így, ha ezt akarod.

Én úgy gondolom, hogy ha egy játék ilyen jó, és sokat játszok vele, akkor simán költök rá azért, hogy ezzel is támogassam őket. Jelen esetben még kapo kis valamit a pénzért cserébe. Legalább 1-2-3 ezer forintot teljes mértékben megérdemelnek.

Úgy gondolom, a "majd más költ, én nem", és a "dehogy adok nekik, tele vannak zs-vel" mentalitás az egyik legkiábrándítóbb, leggusztustalanabb, és legártalmasabb, és sokat árt a játékiparnak és a játékosoknak. Én így gondolom.

2016. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: De értsd már meg, hogy nekem nem kellenek skinek! Ha valódi tartalmat adnának, támogatnám őket a vásárlással. Nem vagyok olcsójános, 350 játékom van Steamen, a kedvenceimhez szinte minden content DLC-t megvettem, kivéve a skin packokat, mert azok TELJESEN hidegen hagynak. És az én mentalitásom undorító, amiért 39 éves felnőtt férfiként nem érdekel a babázás?
2016. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondold így, ha akarod.

Az én szememben egy skin vásárlása egyenlő azzal, mintha megvenném a játékot.

Értsd: Ha nincs más opció, csak a játékblei dolgok megvétele, hogy támogassa az ember az INGYENES játék készítőit, akkor ezt úgy lehet, ha vlaaki skint, icont, vagy hasonlót esz. Nem egy bonoylult dolog.

2016. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Majd támogatom őket egy-egy skin vásárlással, ha olyan lesz a community és végre hajlandók lesznek azokra a javításokra amikért már évek óta könyörögnek a játékosok. Addig felejtsék el, hogy bármit kapni fognak tőlem.
2016. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!