Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ciki a NERF 14 évesen?

Ciki a NERF 14 évesen?

Figyelt kérdés

Nagyon odavagyok a nerf-ekért, még így 14 évesen is. Karácsonyra kértem egyet, de anyum azt mondta, hogy még meggondolja, mert szerinte túl nagy vagyok már. Mást meg nem igazán kérnék, mert van pc-m, ruháim, könyveim, tv-re nem tartok igényt. Pénzt meg azért nem, mert szerintem a karácsony ajándékbontogatás nélkül nem ér semmit :).

Ötletek? Szerintetek ciki?



2015. dec. 1. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
MIért lenne az? Nem egy airsoft, de istenem, ha neked ez tetszik csináld :D
2015. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En szerintem nem ciki :D 19 evesen lehet, hogy legot kapok. En azt szeretem gyujtom, kirakom a vitrinbe. Inkabb az a kerdes, hogy van kivel jatszanod? En pl. baratnom kisoccsevel elhulyeskedek vele, de csak csupan tetszesbol szerintem hulyeseg venni :D kinek mi a hasznossaga...
2015. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az.


Haverokkal 8-10en ki szoktunk menni erdőbe egymásra lövöldözni. (Hát az arra járó turisták néha beszarnak,amikor valaki kiugrik Nerf-fel a kezénen a fa mögül XD :D)

2015. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Eathaniel válasza:
Dehogy ciki... Na jó lehet, hogy az de kit érdekel? Ne foglalkozz velük, ha boldog vagy tőle az a lényeg! :D Én 29 éves vagyok egy Strongarmmal leptem meg magam karácsonyra :) 6 éves lányomnak most készülök venni egy Rebelle-t mert imádja. Legkirályabb játék a világon :D Kell egy kis infantilizmus néha hogy el tudjuk viselni a sok besavanyodott embert :D
2016. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem ciki
2018. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!