Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ciki 14 évesen LEGO-t gyűjteni?

Ciki 14 évesen LEGO-t gyűjteni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép hobbi.
2015. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem feltétlenül, de a zsebpénzem nagy részét (mert a lego nem olcsó) másra költeném ebben a korban. pl. bicikli, haverokkal járkálás ide-oda, barátnőzés elkezdése vagy sport:D vagy valami olyan elfoglaltságba, aminek van szociálisan is értéke és nem csak a polcon porosodik anyád pénztárcájának kárára. saját vélemény
2015. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Heló!


Nem. Egyébként meg azt csináld, ami jól esik. Elvégre Te csinálod, nem más.

2015. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Én 29 éves vagyok és a nagy doboz Legóm mái napig megvan. Nem fogom kihajítani az egyik kedvenc gyerekkori játékomat,csak azért mert már felnőttem. Ez nem játék már, hanem emlék :)
2015. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Esztroj válasza:
89%
Szerintem nem ciki.
2015. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem még 40 évesen sem az, nem, hogy 14 évesen. A Lego egy érték, a legjobb játék ever. :)
2015. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, sőt a LEGO-nak van az egyik legnagyobb és legszélesebb körben elismert felnőtt rajongótábora. Rengeteg LEGO készlet pedig kimondottan a felnőtt gyűjtőknek készül.
2015. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!