Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ciki lenne ha játszanék még?

Ciki lenne ha játszanék még?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok.1 éve eladtam a gépemet,az árán vettem egy iPhone 5S-t,és letettem belőle a jogsit. Most kicsit hiányzik a gép,mivel sokat játszottam,általában a World of Tank,CS:GO,LoL-al. Barátnőm van,suliba járok,mellette nagyon sokat dolgozok,hétvégente bulizni/inni szoktam menni,Pestre járok fel ruhákat venni a WestEndbe,tehát azt csinálom mint mindenki:D De ez a gép,amit most kinéztem 250 ezerért,nagyon megfogott,viszont félek hogy megint beszopom vele,és non-life,kocka köcsög leszek aki csak a klaviatúrát tudja majd verni..(meg mást:D)

2015. nov. 3. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Azt csinálsz, amit akarsz. Amúgy meg meg kell találnod az egyensúlyt, és akkor nem lesz semmi baj. Ha szerinted megéri, akkor vedd meg. Utólag meg lehet hogy bánni fogod, hogy nem vetted meg. De aztán ne csak az előtt ülj, hanem ugyanúgy élj változatosan.
2015. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg 20 éves vagy? Nahát! A fenti komment egyáltalán nem ezt tükrözi.
2015. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Agyban tényleg nagyon gyerek vagy még...
2015. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom..pedig próbálok olyan lenni mint te! Olyan helyes,sármos,jóképű,és nem utolsó sorban,okos mint TE! :(

Ne haragudj rám!

2015. nov. 3. 14:27
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Akkor valamit rosszul csinálsz, mert még mindig ezt a dedó stílust erőlteted...
2015. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem ciki, én is gamer vagyok, és szerintem még sok felnőtt gamer van rajtunk kívül ^^ Plusz ez nem azt jelenti, hogy nem lehet életed játékok mellett, ez rajtad függ...

19L

2015. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Ismerek olyat aki 50 évesen is játszik, semmi nem ciki, ha örömödet leled benne. Az ciki, ha nem tudsz mértéket tartani, de ez az élet minden területén így van.
2015. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Többiek azt élvezik hogy buliznak. Mi azt élvezzük hogy aláztuk szét a haverokkal az ellenfél csapatát :D. Nekünk is van szociális életünk,hát hány millió emberrel játszunk nap mint nap.
2015. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

"Nekünk is van szociális életünk,hát hány millió emberrel játszunk nap mint nap."


Ez kb olyan mintha kiülnék egy forgalmas helyen egy padra, egész nap ott ülnék, aztán eldicsekednék vele hogy én milyen rengeteg emberrel "találkoztam" aznap. xD

2015. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Elfojtani valamit mitől jobb? Szerintem addig csápolj rá, amíg nincs gyereked, családod, és megteheted, mert utána nem fogsz random 250 ezreket költögetni, legalábbis nem gépre. Ahogy írták mások, az arany középúton múlik minden. Nem azzal van a baj, ha valaki játszik. Miért baj, valaki szalvétát gyűjt, vagy terepasztalozik, vagy makettezik, horgászik, az autójára költi a pénzt, stb, stb. Szóval, akkor van baj, ha átbillensz a ló túloldalára. Gondolom otthon laksz még szüleiddel, nem úgy jön le, hogy barátnőddel laknál egy albérletben.


Mi babát várunk barátnőmmel, de nem érzem azt, hogy most fel kell adnom az életem, és minden sejtemmel a családra koncentrálni, magamat meg elásni a föld alá. Én is szoktam játszani még néha, de nem ész nélkül. Nálam előbb a család, barátnő, aztán a többi. Ha nem élem meg a vágyaim (ésszerű keretek között), akkor boldogtalan, frusztrált ember leszek, ami sem a páromnak, sem a gyerekemnek nem lesz jó. Az egyik legnagyobb lélekromboló az állandó önfeláldozás, önmagunkról való lemondás.


És igen, jó érzés beizzítani valami játékot, kicsit kiereszteni a gőzt, feltöltődni azzal, amit szeretek, majd folytatni az életem.

2015. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!