Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ciki lenne ha játszanék még?

Ciki lenne ha játszanék még?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok.1 éve eladtam a gépemet,az árán vettem egy iPhone 5S-t,és letettem belőle a jogsit. Most kicsit hiányzik a gép,mivel sokat játszottam,általában a World of Tank,CS:GO,LoL-al. Barátnőm van,suliba járok,mellette nagyon sokat dolgozok,hétvégente bulizni/inni szoktam menni,Pestre járok fel ruhákat venni a WestEndbe,tehát azt csinálom mint mindenki:D De ez a gép,amit most kinéztem 250 ezerért,nagyon megfogott,viszont félek hogy megint beszopom vele,és non-life,kocka köcsög leszek aki csak a klaviatúrát tudja majd verni..(meg mást:D)

2015. nov. 3. 13:59
1 2
 11/12 Gergő19990712 ***** válasza:
0%
Ha egesz nap kockulnal akkor az lenne,de ne vidd tulzasba.
2015. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
18%

34 éves vagyok és boldog kapcsolatban élek a párommal 7 éve és van egy 3 éves kisfiam és mellette bizony jó pár hobbim van , ami nem tipikusan a nők kedvence , pl: WOT , fémdetektorozás , horgászat , kocsi bütykölés.

Viszont ha valamelyiket túlzásba viszem én is megkapom a páromtól a szidást , de ha tartod a mértéket a család és a hobbyk között , nem lehet baj.

Mi férfiak se ugatunk , ha az asszony 3 órát műkörmözik , 2 órát lebzsel a fodrásznál , vagy ha nézi a kedvenc sorozatait vagy fél napot átbeszélget a barátnőivel vagy 2-3 órán át olvassa az éppen kedvenc könyvét , de sorolhatnám.A legfontosabb , hogy az ember párja elfogadja a másik hobbyját és tudjál mértéket tartani !

2015. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!