Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek baj, hogy ha...

Szerintetek baj, hogy ha League Of Legends-ben letagadom, hogy magyar vagyok?

Figyelt kérdés

Az előbb egy olyan csapat ellen játszottam, akik elkezdtek nekem beszólogatni a buildem, a játékstílusom miatt, közben nem tudtak magyarul rendesen. Erre én írom hogy: (mert nem tudtam mást írni) Tanulj meg magyarul!

Mire jön a válasz: Mondd ezt a nagyapádnak. Elkezdett a gyerek poénkodni az én - már meghalt - nagyapámmal. Ennél undorítóbb, gusztustalanabb dolgot még nem láttam! És szinte minden magyar (vannak kivételek, nem is kevés) ilyen! Tisztára elegem van, hogy a nemzetem ennyire "kannibál". Ezekre már nem lehet mást mondani, mint hogy kannibál. Gyakorlatilag a saját honfitársaiba zúdítja bele a rosszkedvet, csak mert nem jól játszik. Valami megoldás?



2016. jan. 17. 11:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, kaptam már válogatott dolgokat már minden nyelven. Az, hogy névtelenül írhat bárki bármit sokaknál eredményezi ezt a fokú gátlástalanságot. A legjobb amit tehetsz az az hogy AZONNAL némítod és utána reportolod. Angolul én még azt is odaírnám a reportba hogy mi történt, hátha Ritoék elvolvassák. Ha elkezdessz kattogni rajta, meg visszaválaszolgatsz annak csak az lesz a vége, hogy felidegelnek és a játékot is elbasszák, mert nem tudsz koncentrálni.
2016. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ! Ilyen emberekre van szüksége a hazának.

Lehet, hogy azért is vesztettünk, mert csak irogattam, és irogattam nekik.

2016. jan. 17. 11:14
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Engemis csesztettek saját csapatom, le kv anyzott mert nem voltam ultraprofi hanem kezdo, persze magyarok voltak.
2016. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
10 éves az átlagéletkor a mobákban, mit csinálkozol?
2016. jan. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A MOBA-knál mérgezőbb, kártékonyabb játékos-közösség nem létezik.
2016. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szóval belecsöppentél egy tlejesen átlagos adok-kapokba, amit nem tudtál kezelni. Poénkodott a nagyapáddal. ÚRISTEN! Sose történt még ennél tragikusabb dolog!

Vágj vissza, vagy hagyd annyiban. De azrét duzzogni, mert valaki beszólt párszor, utólag, röhejes. Vágj vissza neki, ha meg nem tudsz - ahogy a fentiekből látszik -, hagyad annyiban.

"

Szerintetek baj, hogy ha League Of Legends-ben letagadom, hogy magyar vagyok?"


Ez hogy is megy? "Hi guys, my name is Balázs, but nope, i am not hungarian! No nononoo nope. Nope". Valahogy így?

Bárk ibeszólhat neked, bármilyen nyelven, visoznt nem kel lcska azért leszólni egy nemzetet, mert a te nyelveden küdltek el melegebb éghajlatra. Ez az, amit nem veszel észre, és amti sokan mások se.

Ha cska angolul lehetne beszélni a játékokbna, cska angolul írnák guyan ezt. De nem így van. Előfordul ,hogy magyarul írnak neked. És ha meg akar valaki bántani, nem azt írja, hogy "ejj de ici-pici bandita vagy te", hanem olyat akar, hogy felhúzd magad. Ez így volt és így is lesz.

Nem akarod, hogy magyarul írjanak neked? Ne szólalj meg magyarul. Vagy muteolj mindenkit. Mást nem tehetsz, ha nem akarsz visszaszólni, egy-egy frappáns mondattal lerendezni őket, vagy ha nem bírod ezt a "- hehehe" terrort.

2016. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazad is van, de én azon csodálkoztam el, hogy mennyire "kulturált" magyar emberek vannak, és hogy én ezekkel élek egy országban. Annyira lehangoló, hogy amíg falun tiszteljük egymást, városban egy rossz játék miatt küldenek el melegebb éghajlatra... hihetetlen ami a városokban folyik manapság a 6-7 éves körben
2016. jan. 17. 11:50
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
A városiak ilyenek nekik alap a káromkodás.
2016. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én eddig még egy normális magyar játékossal se találkoztam.

Ha megszólalnak, akkor káromkodáson, átkozódáson kívül semmit se mondanak. Természetesen csak magyarul írnak, hogy a külföldi csapattárs akit szidnak, még csak meg se értse miről van szó.


Ha champion selectben látom, hogy valakinek "HUN" van a neve végén vagy magyarul megszólal, rögtön ki is lépek.

2016. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9. válaszoló

Azért vannak normális magyarok, mondjuk én és a pajtijaim mindig egész jól játszunk, igaz, néha megszidjuk a csapattársainkat, de ezt mindenki csinálja. Természetesen ha valami bajom van egy külföldivel, szépen angolul megmondom neki, nem elküldöm a k**** *nyjába, csak szimplán segítek neki hogy mit hogy kéne, mit vegyen a cuccai közé stb. De ez a tegnapi kavalkád, a magyar kisfiúk premade-je, mindent vitt...

2016. jan. 18. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!