Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek baj, hogy ha...

Szerintetek baj, hogy ha League Of Legends-ben letagadom, hogy magyar vagyok?

Figyelt kérdés

Az előbb egy olyan csapat ellen játszottam, akik elkezdtek nekem beszólogatni a buildem, a játékstílusom miatt, közben nem tudtak magyarul rendesen. Erre én írom hogy: (mert nem tudtam mást írni) Tanulj meg magyarul!

Mire jön a válasz: Mondd ezt a nagyapádnak. Elkezdett a gyerek poénkodni az én - már meghalt - nagyapámmal. Ennél undorítóbb, gusztustalanabb dolgot még nem láttam! És szinte minden magyar (vannak kivételek, nem is kevés) ilyen! Tisztára elegem van, hogy a nemzetem ennyire "kannibál". Ezekre már nem lehet mást mondani, mint hogy kannibál. Gyakorlatilag a saját honfitársaiba zúdítja bele a rosszkedvet, csak mert nem jól játszik. Valami megoldás?



2016. jan. 17. 11:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

6. válaszoló

Nem Én szólaltam meg magyarul, de szerintem a "Bojlerke" név elég magyaros, már nem azért. Tudom, béna és szokatlan név, de az accot 1 éve csináltam.

2016. jan. 18. 15:45
 12/14 anonim ***** válasza:
EUW-n sokkal kevesebb toxicitással találkoztam egy év alatt, mint EUNE-n egy hónap alatt. Volt egy idő, amikor elég sok reportot így is ki kellett osztanom, de mindig írok hozzá indoklást is, és legtöbbször jött is vissza az üzenet a Riot-től, hogy köszönik.
2016. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Haverom is néha szív így bencuska néven.


Mint írtam, ez egy sima adok-kapok volt. Szeirntem semmikép ne hagyd s nélkül, legalább a játék végén az összesített eredményeknél szúrj vissza (ez nem egy hosszú káromkodást jelent). Én is ezt szoktam tenni, mert haa hülyéket mindig szó nélkül hagyják, átvesiz kaz irányítást - ahogy az lenni szokott. Szépen le kell törni sazrvukat, legalább néha!

2016. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az semmi, képzeljétek el mit kapnak a lengyelek?
2016. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!