Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher 3 a jobb játék vagy...

A Witcher 3 a jobb játék vagy az Elder Scrolls V: Skyrim?

Figyelt kérdés
Melyik miben jobb?

2015. dec. 22. 16:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A skyrim jóval szabadabb, de nekem akkor is a witcher a best. A grafika jobb. És ezt nem csak azzal éri el, hogy újabb. Itt maga a művészi oldala fantasztikus. Ahogy előttem írták a skyrim nem párosítja a nagy világot a változatossággal. Játszottam vele. Szép nagy a térkép, de beleuntam és nem érdekelt. Csak pár emlékezetes helyszínt találtam, és ROHADTUL szürke volt minden. Mintha a készítők nem mernének játszani a színekkel. A történetet felületesen tudom össze hasonlítani, ugyanis egyik játékot sem játszottam végig.(a w3 most van folyamatban)De amennyit láttam belőlük a witcher 3 mindent ver. A harcrendszer sokkal jobb a w3ban. Engem egyáltalán nem zavart, hogy csak kardot lehet használni (ami hatalmas nagy hazugság, mert lehet bárdokat, fejszéket, és egyéb eszközöket is találni. Csak senki nem használja, mert a witcher nem erről szól, hanem arról a bizonyos acél és ezüst pengéről.) A mágia hiába változatos a skyrimba, ha a w3-ba minőségibb. Ha tovább játszottad volna a játékot,vagy utánna néztél volna(egyik előző kommentelőnek szól)akkor látnád, hogy egy felfejlesztett pajzsal is lehet ölni. Igen, ennyire cool ott a mágia. Az "Aard" felfejlesztve, hatalmas szélvészt tud csinálni körülötted. És Geralt egyáltalán nem néz ki 50 évesnek :D Attól, hogy ősz a haja. Ami nem öregség, hanem mutáció eredménye. A ló irányítás ( pc-n legalábbis) ezerszer jobb. És gyorsabb is. A skyrimban olyan segg lassú a ló, hogy inkább megyek gyalog :"D . Az atmoszféra pedig bámulatos. A párbeszédek mozis hatása (minden egyes párbeszédnél) nekem nagyon bejött. Sok apróság van amit a w3 jobban csinál. Pl. most vettem észre, hogy a vad lovak, amelyeket rövid távra meg lehet szelídíteni, máshogy viselkednek mint Keszeg nevű saját lovunk. Pl mindig arra fordítja a fejét amerre a társai vannak. Ennyit erről. Én nem akarom bántani a fanokat. Ez az én véleményem. Biztos vannak a skyrimnak is előnyei.
2018. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó. Ne hagyd ki egyiket sem
2018. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A w3-mal az a baj, hogy sokkal primitivebb lett mint a w1 volt. Emlékszem másodszorra már hardon toltam amikor nem mutatta az ütemet. Kellett főzni, aludni, stb most már ilyen nincs
2018. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a witchernek 1-nek tényleg volt néhány nevetségesen erős ellenfele (főleg az a pók vagy mi, mikor a tudóst kellett megölni, nem tudom már rég játszottam), de arra azért elég erősen rányomta a bélyegét a harcrendszer bénasága.
2018. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt béna. Ritmusra kellett kattintani, amit igen, meg kellett tanulni.
2018. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#11, én tpsben játszom a skyrimmel
2018. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a hatalmas város tetszett a Witcherben, a skyrim ahhoz képest apró falu
2018. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Igen, meg is tanultam, de attól még nem tetszett.

Valahogy nem szeretem, mikor csak egyet kattintok, a karakterem meg teljesen magától harcol, a kotorban sem tetszett (bár ott némileg más volt azért)

2018. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28.-nak

A kotorban nekem se nagyon tetszett, de én a w1-ben megtudtam szokni. A fejlődéssel fokozatosan változik a harc dinamikája is, és ez fenntartotta nekem benne az élvezetet. Bár egyértelműen az atmoszféra és a történet nyűgözött le a legjobban :D Azok a zenék... Könnyfakasztóak.

21. voltam

2018. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!