Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher 3 a jobb játék vagy...

A Witcher 3 a jobb játék vagy az Elder Scrolls V: Skyrim?

Figyelt kérdés
Melyik miben jobb?

2015. dec. 22. 16:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

De azért nézzük meg közelebbről a Skyrim harcrendszerét, csapkodsz előre, a többi fegyvernek pedig teljesen ugyanaz az animációja.

A páncélok kit érdekelnek?

Úgy is mindenki fps nézetbe játszik, mivel a tps nézett valami borzalmasra sikeredett, azok a páncélok amik vannak, nem túl kreatívak.

De teljesen más fajta RPG a kettő, az egyik egy üres, közepes történettel, nem létező karakterekkel rendelkező játék.

A másik pedig a Witcher 3, ami mindenben jobb.

2016. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy a Witcher III n em jó, az egyik kedvencem. A Blood and Wine gyűjtői kiadás is megvan. De sajnos nem nagyon jött be nekem ez a "MÁRPEDIG KARDOT HASZNÁLSZ ÉS KUSS VAN" rendszer.


Nem lehet se tőrt, se fejszét se normális varázslatot használni.

2016. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

A Skyrimben ugyan az az animáció van az összes fegyver alatt.

A witcher 3-ban is van varázslat.

2016. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Van.

Fel tud sz tenni pajzsot meg meg tudod gyújtani az ellenség ruháját. De nem használhatsz szerintem csak mágiát. Én mind a két játékot szeretem.

2016. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
A most legutóbbi válaszoló kapizsgálja a dolgot, de ettől még el vagytok tévedve eléggé. Más a két játék. Mindkettő jó. Innentől kezdve a világon semmi értelme összehasonlítgatni. Ha valaki az egyiket csak azért nem tudja élvezni, vagy legalábbis nem annyira, amennyire a játék adja magát, mert a másik szerinte jobb játék, az a saját szegényes ízlését írja le. Zseniális mind a két játék, pont.
2016. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Én is azt mondtam, hogy mind a kettő jó.

De eléggé idegesítő a Witcher III-ban hogy rád kényszerítenek bizonyos dolgokat. Például hogy egy öregemberrel vagy illetve hogy csak kardod lehet és a varázslatok is eléggé bóvlik. Nem olyanok mint a Skyrim-ben ahol a varázslat is elég a harchoz.


De talán mivel egy regényből lett létrehozva a játék ennek így kell lennie.

2016. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Attól még nem lesz jobb játék, a soundtrackja pedig még viccnek is rossz.
2016. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Egyrészt pontosan hogy a Witcher attól Witcher, mert Geralt a főszereplő. Nélküle abszolút elképzelhetetlen, és az sem egy utolsó szempont benne, hogy hiába majd 100 éves a szereplőnk, mégis 35 évesként éli a nagy életet. A Witchert a jól ismert (a regényből vagy a korábbi játékokból jól ismert) karakterek teszik igazán hangulatossá. A Witcher 3 egy tökéletes játék azt tekintve, hogy minek készült.

"Didn't take you for a poet.

-Oh, but I am. Wanna hear a limerick?

-Lambert, Lambert, what a prick.

-Not bad."

Ezek nélkül a dialógusok nélkül, amik központúak a Witcher világához és a központi "vénemberhez", fabatkát sem érne az egész játéktrilógia.


Nyilván a játékmenete egy szerepjátékos számára, aki a szabadságot preferálja, nem vethető össze a Skyrimmal, amiben van Restoration, Destruction, Illusion, Conjuration stb mágiaág (és sok más) amit a játékos elsajátíthat. Mind a kettő játék kivételesen jó abban a stílusban, amiben elkészült, összehasonlítani fölösleges és szegényes őket.

2016. júl. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Geralt 35 évesként éli az életét?

Ez a fiatalos lendületére akar utalni vagy magára a kinézetére? Mert kinézet alapján van 50 is.


Másrészről a csajok kinézete... nem fogott meg.

Ott van a Jennefer aki Geralt élete szerelme vagy mi.

Undorítónak találom. A feje, a vézna, satnya teste és a stílusa is olyan, hogy az ember bottal se akarna hozzáérni. Triss kellemes csaj de arcra lehetett volna szebbre csinálni.

2016. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Most komolyan, idáig eljutottatok, hogy hogy néznek ki a csajok egy kicseszett JÁTÉKBAN? Amúgy, ez egy olyan vélemény, amivel kb egyedül vagy szerintem, úgyhogy..

A maga évében mindkét játék év játéka lett, mert mindkét játék kiemelkedő. Mindkettőnek megvan a gyengesége / erőssége, ám, míg a Skyrimnél egyértelműen megvan a gyengeség (harcrendszer) itt nincs, a mágiát lehetne mondani, de a Witcher világa nem ilyen, és pont.

2016. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!