Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher 3 a jobb játék vagy...

A Witcher 3 a jobb játék vagy az Elder Scrolls V: Skyrim?

Figyelt kérdés
Melyik miben jobb?

2015. dec. 22. 16:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
W3
2015. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ha a grafikát nem számítjuk, akkor a Skyrim. Grafikával együtt nehéz megmondani.. Ha épp egy időben jelentek volna meg, könnyebb lenne a döntés.
2015. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Minden tekintetben a W3.
2015. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
W3. (Mondom ezt úgy, hogy Elder Scrolls rajongó vagyok.)
2015. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Ez most egy olyan kérdés, hogy a szép melleket vagy formás feneket szereted-e jobban?

Mind a kettő kötelező darab egy fantasy rajongónak.

2016. jan. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Andris*** válasza:
Skyrim! 2016-ban is még szép a grafika, jó játékmenet.. stb
2016. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

A Skyrim mai szemmel szép?

Hol élsz te, ronda mai szemmel.

[link]

2016. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hülyék vagytok ti mind, akik összehasonlítgattok és ócsároltok, ahelyett hogy értékelnétek mindkét mesterművet úgy, ahogyan azt való.
2016. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem a Witcher jobb, mégpedig a harcrendszere miatt. Ez lehet a döntő a két játék között, amúgy fullra ugyan az, gyönyörű grafika (nyílván mindkét játékot a saját idejének a grafjához kell hasonlítani) óriási bejárható terület (szerintem viszont ilyen tekintetben a Witcher jobban meg van oldva, a Skyrim nekem túl egyhangú ilyen szempontból, és nincsenek jól elkülönítve a különböző helyek, ráadásul ott annyi felfedezhető dolog van, hogy én teljesen elvesztem benne, a Witcher pedig letisztultabb, mondjuk néha nekem az is sok volt), megannyi mellékküldetés mindkét játéknál, amik minőségbe jobbak mint a főküldetés (ami egyik játékban sincs túlbonyolítva)

Viszont harcrendszer terében a witcher egyértelműen jobb, a Skyrimban sokszor azt se tudod hogy hova csapkodsz, egyedül a mágia jobb ott, de a Witcherbe meg amennyi jel van, annyi pont elég is. Egy szó mint száz, a Witcher a jobb.

2016. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Én a Skyrim-ra szavazok.

A Skyrim-ban elvégre nem csak karddal lehet harcolni.

Nem vagy rákényszerítve, hogy te kötsög márpedig akkor is csak kardot használhatsz. Lehet nálad fejsze, tőr, varázsbot, íj. Vámpírrá is változhatsz. Sok kaszt van. Rengeteg fajta páncél. És nem kell kötelezően egy vénemberrel lenned (bár ez moddal kicselezhető). Ott a rengeteg varázslat ami nem olyan mint a Witcher III-ban hogy megdobnak egy energiapajzzsal meg kicsit meggyújthatod az ellenség kabátját.


Én imádom a Witcher-t, nagyon történetközpontú de a Skyrim mégis sokkal szabadabb.

2016. júl. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!