Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az alábbi három karakter...

Az alábbi három karakter közül melyiket kedvelik legjobban a League of Legends-ből?

Figyelt kérdés

Syndra, Lissandra és Diana közül kéne választani, ami azért nehéz, mert egyre is nehezen gyűlik az IP, vagy elköltöm valami olcsóbbra idő előtt.

Az az igazság, hogy a nehézség vagy az effektivitás nem okoz gondot nálam, mert bárkivel meg lehet tanulni jól játszani, és azután pedig nerfől független nagyon erős, játszmaeldöntő szerepe lehet. Arra lennék kíváncsi, hogy karakterdizájnban, háttértörténetben, személyiségben ki az, akit a három közül jobban kedveltek. :) Szeretem a sötét kisugárzású champeket, ezért szimpatizálok velük, de nagyon nehéz a döntés.



2015. dec. 16. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kérdésben azt akartam írni, hogy kedvelitek.
2015. dec. 16. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Lissandra ezek közül a legjobb
2015. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lissandra: párszor kipróbáltam, nem rossz, de mostanában sztem nem olyn erős. Mid , top, de mindkettőnél vannak nála jobbak.


syndra: vele nem játszottam még, de meg szeretném venni, nem olyan rossz.


Diana: sokat játszok vele, imádom. Jungelbe is jó, de miden mégjobb. Kata és yasuo ellen is megállja a helyét. Ő az egyik kedvencem.

2015. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó! :) Lissandra igazából akkor jó, mikor előjátékban sikerül dominálni a lane-eden. Például egy jól farmolsz, ezért hamarabb éred el a 6-os szintet; ezek után ha megfelelően takarékoskodtál a manával és kevés damaget kaptál, az egy garantált kill, legjobb esetben first blood. Amíg az ellenség az ultidban áll, annyi damaget okoz neki, amennyit csak tudsz, és mikor kevés élete marad és elszökne, nyomsz egy ignite-ot és halott. Ezzel az előnnyel sorsfordító dolgokat lehet véghezvinni, és nem túlzok ezzel a kijelentéssel. Mindezt egyáltalán nem olyan nehéz véghezvinni, mint ahogyan tűnik leírva. Mikor elkezdtem vele játszani, csak feedeltem, de ezalatt az egy hét alatt, ameddig ingyenes (volt, mert már csak két napig), eléggé kiismertem őt. Majdnem pentáztam is vele, csak meghaltam idő előtt, Teemo-nak körülbelül 30 hp-ja maradt még (igaz, a quadra megvolt, szóval nem panaszkodom). Lvl 5-ös Teemo ellen voltam lane-ben, és 17/5/5 lett az eredményem - nem hinném, hogy Lissandra gyenge lenne, mert nem vagyok annyira jó játékos :)

Syndrával én sem játszottam, de már nagyon bánom, nem is tudom, mit gondolhattam akkor, amikor csak úgy egy hétig elpasszoltam őt. :/

Dianával akkor játszottam, mikor még nagyon új voltam(első vagy második héten), szóval nem emlékszem sokra, de arra igen, hogy imádtam. :)

Most megint elköltöttem az IP-met sajnos (reménytelen eset vagyok), Oriannát vettem meg - még szokom, de annyira nem vészes szerintem.

Annyit kérdeznék még, hogy ezeknek a champeknek szerinted melyek a legjobb skinjei? :)

2015. dec. 21. 02:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy Lissandra gyenge,csak annyit, hogy szerintem nem a legjobb. Igazából midre nem vinném, mert nem olyan nagyok a hatótávjai, és egy távolsági ellenfél könnyen sebez. Topon meg nekem nehezen megy early game-ben dominálni. És nála fontos, hogy kezdetben jó legyen. Dianának erős a sebzése, van élete, tud védekezni, jobbnak tartom, de csak miden. Sajnos skinekben nem tőlem érdemes tanácsot kérni :D


Egyébként Syndra sztem Oriannához hasonlít kicsit. Amúgy a sorrendem így Diana>Lissandra>Syndra

2015. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Személyesen Lissandrát jobbnak tartom, főleg a gap closerje miatt. Dianával az a helyzet, hogy én magam nem kedvelem a melee mid lanereket, mert ha mage ellen játszol laneben, egyből meg tud cseszni. Skinekben nem tanácsot kértem, csak kíváncsi voltam arra, neked melyik tetszik. :)

A labdái miatt? Valószínűleg igazad van.

2016. jan. 3. 15:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként most nem tudom miért, de Syndrához húz a szívem, valószínűleg rá gyűjtök; csak vele nem játszottam, mikor free-n volt, és fogalmam sincs, miért, pedig mostmár odavagyok érte. (Közben megvettem Kindredet, mert Kalistán kívül használható ADC-m nem volt.)
2016. jan. 3. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!