Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends be melyik...

League of Legends be melyik karakter a leg fájintosabb 6300-asok közül? Adc nem nagyon jon be.

Figyelt kérdés
Rengaron es Zeden gondolkodtam leginkább.... De ha tudtok valami jo érvet, hogy miért ez vagy az vagy amaz szívesen elolvasnám! Junglez ni szoktam vagy top vagy mid. ( se supp, se adc) előre is köszönöm!😁

2015. dec. 8. 22:01
 1/5 anonim válasza:
Rengar egy nagy hyper carry, op ugyan de igényel valamicske mechanikát. Ugyanigy zed viszont mikor már 41-45-50percnél járunk egyikkel sem tudok rendesen érvényesülni persze ez az ellenség teamjétől is függ. De zed vagy rengar volt a kérdés: Én rengora szavazok mert ha kitanulod legalább haladó szinten akkor az enemynek nem lesz adc je(oneshot miatt).
2015. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi! Es ha csak ugy a 6300 adok közül... Szerinted?😄
2015. dec. 9. 21:11
 3/5 anonim válasza:
Szerintem egyig legjobb jungler Rengar még Khazix is jó csak vele kicsit nehezebb játszani. Khazix mobilis és op ezért jó. Miden yasuo aki nagyon erős és viszonylag könnyen játszható főleg ha ap-s ellen vagy. Zed Rengar Khazix mind nagyon erős mint pl lee sin csak a 20. perc után már csökken a sebzés és nem olyan jó.
2015. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!😉😄
2015. dec. 12. 20:49
 5/5 Xplode8 válasza:

Leginkább yasuot tudnám neked ajánlani, hiszen elég jó viszonylag az egész meccs lefolyása alatt, mellesleg elkezdeni sem nehéz játszani vele annyira. Ha viszont sok időt belefektetsz, akkor meg már szokásosnak fogod venni a pentákat. ;)


Illaoi a másik karakter akit jó ötlet lenne (szerintem) megvenni, mert ha jól helyezkedsz el, csápok közelében, a 2v1/3v1-ekből is simán kijöhetsz győztesen, mert ő is az a tipikus 4000+ hp sok dmg karakterek egyike. :)

2015. dec. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!