Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends tudnátok...

League of legends tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik,de lolban hogy deritsem ki melyik a main poziciom? Annyival lenne másabb a problémám hogy pl adc-ként lucian jinx kalista nagyon nagyon megy mìg vayne tristana nem igazán.. topon riven fiora nasus szintugy a meccsek nagy részén nyerem a lane-t míg rengar maokai nem igazán.. és a többi és a többi ... ilyenkor hogy deritsem ki main lanet?

2015. okt. 31. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem egyáltalán nem baj ha nem megy mind.

Az én mainem a support, mégsem tudok Morganával, Jannával, Alistarral vagy Thressel menni...


Nami,Soroka és Sona a 3 support karakterem, mindig őket váltom, szeretek a megszokottnál maradni :)


Szerintem az a mained amelyiken jobb a statod a szerepedhez mérten, nem az amelyiken többe hőssel tudsz menni, bár ez relatív, lehet valaki fordítva gondolja :D

2015. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csabawars válasza:

Nincs olyan hogy Main pozíció csak main champ:) Lehet több mained is ha jóvagy 3-3 champel mindenütt az a legjobb :) mert lesz választásod mindig és mindenütt jól tudod magad érezni.

1. Én meg pont thershel,blitzel és alival vagyok jó:D

Bár nem vetem meg a Sion és gragas suppot se:D

2015. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!