Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL -al kapcsolatban szeretnék...

LOL -al kapcsolatban szeretnék tanácsot?

Figyelt kérdés
Fő problémám ,hogy 30 vagyok 3 teljes rune page....Egyszerüen nem tudom mit csináljak mert kb 2 hete a meccsek 90%-át elvesztem....nem vagyok tökéletes bevallom van game ami miattam is elmegy,de amikor 6/0 ás rivenem van és hiába kezdeményezek a jungle farmolgat a bot afk a mides beugrik 5v1 be nem birok semmit..... és sorolhatnám ezeket!.... Ilyenkor mi a teendő? Fejezzem be vagy mit csináljak? rankednek neki se kezdek... hihetetlen hogy 8 évesekkel van teli.....

2015. máj. 22. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Normalon ennek sokkal nagyobb a valószínűsége, mint rankeden. De ha rnakeden történik, sokkal szarabb, mint normalban.


A legjobb az lenne, ha leglaább 3 lane-re váalsztanál minimum 2, max 4 hőst, akivel a kvöetkező játékaidbna gyakorolsz.

Botmeccsekre gondolok, ahol leglaább "jó"-ra fejelsztenéd afarmolásod, és megtanulnád úgy használn ia hősöd, hogy egy esetleges coutner ellen is eredményes maradhass.

(épp miközbne íro ma komentet, a master yi-nk rnaekden afk, mert ashenk elvette a békáját...)

Szóval botozz msot úgy 40-50 meccset és utána rnaked. jól fogsz járni.

2015. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fejezd be. Egy barátom három év után hagyta abba, és ma már nem tudja megérteni, miért is ölt bele 2000 órát.

Keress egy olyan játékot, amiben egyedül is lehet érvényesülni, és nem pocsékolsz el háromnegyed órákat a fogyatékos gyerekekkel való kínlódásra.

2015. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2217 órát öltem bele eddig, másfél év alatt.

Hogy hányszor voltam marha dühös? kb 1500 órán át. ^^


Az a baj, hogy sokan nem értene ka stratégiai játékokhoz, és erőlteti, nem tud cspatban játszani, úgy rankedezik, hogy még botoznia kellene. Ez a 3 a legfőbb ok, amiből a gondok vannak.


Száímts rá krédező ,hogy rankednél simán jönnek a 8-10- win sorozatok, utánam eg 10-15 los is.

2015. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia nekem irj ha akarsz én nem vagyok troll privbe irj idézőnév stv majd még beszélhetünk nekem is van ilyen érzésem(mindig)
2015. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!