Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeri valaki ezt a régi...

Ismeri valaki ezt a régi játékot (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Kb tíz vagy több éve játszottunk vele multiban haveroméknál, azt hiszem Sega dreamcasten, sajnos már erre sem emlékszem pontosan, vagy Nintendón talán. A lényeg az hogy két csapat volt malacok és mókusuk (vagy mosómedve) háborúztak, volt zászlómegszerzés, team deathmatch szóval több játékmód, hátulnézetes volt az egész, 3d-ben.

2015. dec. 16. 12:14
 1/8 Krisipoke ***** válasza:
Esetleg Conker's Bad Fur Day? Más nem ugrik be :/ Esetleg a S.W.I.N.E?
2015. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak malacosat tudok, a Hogs of War-t.
2015. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Conkers bad fury day a nyerő, köszi mindkettőtöknek, mentek a zöld kezek. Viszont úgy látom PC-re nem adták ki. :(
2015. dec. 16. 16:15
 4/8 anonim ***** válasza:
vannak emulátorok amik segitségével elindithatod persze kell hozzá erős gép is de nem brutál erős csak legyen gigás ram a gépedbe meg min 512vga 2magos proci
2015. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4edik vagyok itt a játék [link]


[link] itt az emulátor hozzá

2015. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem, a gépem elég lesz hozzá, de minek egy ilyen régi játéknak ekkora gép?
2015. dec. 16. 19:38
 7/8 Krisipoke ***** válasza:

Egyrészt mivel emuláció, és hogy valamit emuláljunk, ugyebár az eredetinél sokkal erősebb gép kell hozzá.

Másrészt az N64 emuláció híres arról, hogy elképesztően instabil. Az eredeti gépen normálisan megy minden játék, de emulálni egy rémálom. Hallottam pl. olyat, hogy Wii Virtual Console-on minden Nintendo 64 játékhoz külön-külön emulátort készítettek és csatoltak, mindegyik a saját beállításaival (és megjegyzem, így sem volt tökéletes) :)

2015. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az emuláció kb. olyan, mintha valakivel tolmácson keresztül beszélnél. Picit lassabb ugyebár. Szoftveresen kell áthidalni a PC és az N64 hatalmas hardveres különbségeit. Nem beszélve arról, hogy vannak apróbb kis dolgok, amiket nehéz leprogramozni. Ha csak egy sima NES emulátorról is van szó, ott is vannak kevésbé pontos emulátorok. Illetve viszonylag kevés, ami tényleg nagyon közel van a tökéleteshez. Az N64 pedig messze komplexebb hardver és távol áll a PC-től.


Én végigjátszottam a Conker's Bad Fur Day-t már nem is tudom melyik emulátorral, szépen vitte akadás nélkül, de helyenként belefutottam grafikai hibákba az emulációnak köszönhetően.

2015. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!